Saturday, 18 July 2015
18 September 2020

«کارشکنی انگلستان در برگزاری آزمون آیلتس در ایران، لغو آزمون‌های فروردین ماه»

2012 April 09

 آن‌چه در این بخش می‌آید انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است.

منبع:خبرگزاری مهر

یکی از سه مرکز برگزار کننده آزمون آیلتس در ایران، آزمون خود را در روزهای 24 و 26 فروردین ماه 91 لغو کرده و لغو این آزمون را ناشی از مشکلات ایجاد شده برای این موسسه جهت انجام امور آزمون آیلتس در کشور انگلستان عنوان کرده است.

 به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که داوطلبان آزمون آیلتس خود را برای آزمون روزهای پنجشنبه 24 فروردین ماه 91 مقارن با 12 آوریل 2012 و شنبه 26 فروردین ماه 91 مقارن با 14 آوریل 2012 آماده می‌کردند، روز گذشته متوجه شدند که این آزمون از سوی موسسه ایران آیلتس لغو شده است.

 بنا بر اعلام این موسسه، آزمون آیلتس در روزهای 24 و 26 فروردین ماه 91 به دلیل مشکلات ایجاد شده برای موسسه ایران آیلتس جهت انجام امور آزمون آیلتس در کشور انگلستان، آزمون در روزهای فوق در ایران برگزار نخواهد شد.

موسسه ایران آیلتس هم‌چنین به داوطلبان اعلام کرده است که داوطلبانی که تمایل دارند از شرکت در آزمون اعلام انصراف دهند می‌توانند جهت دریافت کامل شهریه، آزمون را از طریق پروفایل خود لغو کنند.

هم‌چنین این موسسه یادآور شده است: داوطلبانی که تمایل به تغییر تاریخ آزمون جهت شرکت در آزمون‌های بعدی این موسسه را دارند، می‌توانند از طریق پروفایل خود نسبت به تغییر تاریخ آزمون اقدام کنند.

این موسسه تاریخ‌های موجود برای انتخاب را نیز در روزهای 10 می (21 اردیبهشت)، 12 می (23 اردیبهشت)، 19 می (30 اردیبهشت) و 26 می (6 خرداد) اعلام کرده است.

در حال حاضر سه مرکز «آیلتس ایران»، «آیلتس تهران» و «دانش‌گاه آزاد اسلامی» مجوز بین‌المللی و تاییدیه سازمان سنجش آموزش کشور (به عنوان تنها مرجع صادر کننده مجوز و ناظر بر برگزاری آزمون‌های بین المللی در ایران) را برای برگزاری آزمون در ایران را دارند.

هزینه برگزاری این آزمون در ایران به تازگی به چهار میلیون و 500 هزار ریال (450 هزار تومان) افزایش یافته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,