Saturday, 18 July 2015
24 January 2021
با هدف برخورد با معترضین

«تشکیل گروه استشهادی در قم برای مقابله با معترضین»

2009 December 31

رادیو کوچه

«گردان استشهادیون شهاب ثاقب» در قم اعلام موجودیت کرده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پارسینه، در پی حوادث تلخ روز عاشورا در تهران، گروهی‌ خودسر و ناشناس تحت عنوان «گردان استشهادیون شهاب ثاقب» در قم اعلام موجودیت کرده‌اند.

بنا به این گزارش، این گروه، بیانیه اعلام موجودیت خود را در تجمع روز دوشنبه در قم و نیز به صورت اینترنتی منتشر کردند.

در این بیانیه آمده است: «ما 7 روز و فقط 7 روز به مسوولان قضایی فرصت می‌دهیم تا آتش این فتنه را بخوابانند، و پس از آن در هر مراسم و مناسبتی و در هر مکانی که باشد سران منافق آشوب‌گر را به سزای اعمال ننگین خود خواهیم رساند.

البته مسوولان می‌توانند این بیانیه را جدی نگیرند، و چون گذشته به تعلل و سستی خود ادامه دهند اما زمانی که پاره‌های بدن مطهر استشهادیون بدن‌های نجس سران فتنه را از روی زمین پاک کرد و غریو شادی و فریاد و خوشحالی امت حزب‌اله به پا خواست، به میزان جدی‌بودن این تشکل و هدف مقدس ما پی خواهند برد…»

این در حالی است که طی روزهای اخیر بارها از سوی مسوولان بر برخورد شدید با معترضین تاکید شده‌است. روز گذشته فرمانده نیروی انتظامی ایران با اشاره به عاشورای تهران و این که «دوره مدارا» به پایان رسیده تهدید کرد که از این پس «هر کس در این گونه تظاهرات شرکت کند،‌ پلیس برخورد شدید و قاطع خواهد داشت».

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در جمع خبرنگاران هم چنین برخوردهای پیشین نیروهای پلیس و امنیتی جمهوری اسلامی با مخالفان را «برخورد حداقلی» توصیف کرد.

«عباس جعفری دولت‌آبادی»، دادستان تهران نیز هشدار داده‌است که هیچ‌کس در حاشیه امن نیست و دستگاه قضایی با کسی شوخی ندارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,