Saturday, 18 July 2015
23 September 2020
کوچه پس کوچه

«کوچه پس کوچه / فتنه‌گر لعنتی»

2012 April 17

امیر حسین آهویی/ رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

احمد، سلام احمد!

رفته بودیم با وزیر کشور و جانشین فرمانده کل قوا در نیروری انتظامی پیش آقا، احمد!

آقا خیلی سخن‌رانی خوبه داشتن اما من خیلی به فکر فرو رفتم احمد!

آقا: جلب رضایت مردم زمینه ساز کسب رضایت الهی است.

احمد همش این جمله آقا تو ذهنمه.خوب چون من به بیت نزدیکم، گفتم شاید شیطون اومده سراغم نباید فکر بد بکنم. اما همین که آقا داشت این‌و می‌گفت همون موقع یکی از بچه‌ها اس ام اس زد، از همون بچه‌های فتنه‌گره لعنتی گفت سقف زندان اوین بخش بانوان اومده پایین احمد! حالا من نمی‌دونم مردم جلب رضایت، کسب الهی احمد!

بخش اول اهم اخبار

سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه گفته: با تمامیه امام زاده‌های جدید به شدت می‌خوان برخورد بکنن. از تمامیه امام زاده‌های جدید این آقا بیژن این‌ها خواهش می‌کنیم برن. عزیز من این چه حرفیه که تو می‌زنی؟ خب با این حرفت که داری بقیه رو زیر سوال می‌بری.

آقای شورای امنیت خیلی ممنونیم که به اتفاق آرا قطع نامه صادر کردید برای سوریه.

پایان بخش اول اخبار

حدود 23 درصد خانواده‌های ایرانی بدون حتا یک شغل هستند. ما باید بگیریم به هم میهنان‌مان کمک کنیم جامعه‌ای سالم بسازیم و از هم حمایت کنیم.

آقای تاجزاده محکوم شده به ترغیب جوانان به تلاش برای انتخابات آزاد!

ای آقایی که بر مبنای و اولوالامر منکم داری عمل می‌کنی. اول حرف خداست اول حرف کتاب خداست. آزار و اذیت بنی بشری نکنید این کارها رو.

بخش دوم اهم اخبار:

دادستان کل تهران  به سران فتنه گفته که به دامان انقلاب برگردید. جناب دادستان! «کوچه پس کوچه» از شما تقاضا می‌کند که به دامان انقلاب و مردم برگردید.

دستگاه‌های امنیتی ایران برای دستگیری مهدی هاشمی رفسنجانی بسیج شده‌اند.

احمد زیدآبادی می‌گوید: اگر کسی در این دنیای پهناور فریاد من به گوشش می‌رسد، از قول من به عنوان روزنامه‌نگاری که بیست سال است در این کسوت قلم می‌زند، بشنود و به گوش دیگران هم برساند که ما روزنامه‌نگاران ایران در معرض توهین و تحقیر و فشار و ظلم و ستم دولتی قرار گرفته‌ایم، که صدای عدالت خواهی‌اش گوش فلک را کر کرده است. این و ایشون در سال 86 گفته ببین الان چه خبره.

پایان بخش دوم اخبار

جمله قصار:

یه آقایی هستن که گفتن: خاتمی در یکی از سخن‌رانی‌های خود در غرب، به واقع ذلت را برای ملت ایران خرید چرا که گفت «ما به سوی دموکراسی در حرکت هستیم»، در حالی که علاوه بر عالمان بلکه بر احمق‌های عالم نیز ثابت شده است که دموکراسی غربی دروغ است.

ببینین طرز حرف زدن یک ایدیولوژیست طرف‌دار آقا چه جوریه!

سوتی:

آقای دادستان گفتن که ما از سران فتنه خواهش می‌کنیم به دامن نظام برگردند. اینا که مهم نیستن. اینا که طرف‌دار ندارن. پس تو چرا برات مهمه که که اینا به دامن نظام برگردند؟ دوما! دامن نظام؟! دامن داره؟

یکی از دوستان پیغام گذاشته که در خط شهرک پل سید خندان برنامه دوم «کوچه پس کوچه» رو تو تاکسی شنیده.

24 سال پیش در چنین روزی 182 هزار نفر به ویژه کودکان و زنان سالخورده در حلبچه با بمباران شیمیایی کشته شدند. یادشان گرامی.

من گژپچ همایونی، در سه‌شنبه آخرین سه‌شنبه فروردین ماه 1391 با شما بودم، براتون یه عالمه مطلب گفتم که امیدوارم حال کرده باشین.

خوب باشین، صبور باشین، خدافظ!

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,