Saturday, 18 July 2015
21 September 2020
لیگ قهرمانان آسیا،

«تساوی استقلال و شکست سپاهان در لیگ آسیا»

2012 April 19

خبر / رادیو کوچه

تیم فوتبال استقلال ایران در هفته چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شام‌گاه چهارشنبه، 18 آوریل، برابر نماینده امارات به تساوی رسید و با توجه به پیروزی الریان قطر به رده سوم سقوط کرده است.

روز دوم از هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:15 روز چهارشنبه با دیدار تیم‌های فوتبال الجزیره امارات و استقلال ایران در ورزش‌گاه محمدبن زاید شهر ابوظبی آغاز شد که این مسابقه با گل‌های دقیقه 24 آرش برهانی برای تیم استقلال و دقیقه 63 ریکاردو الیویرا برای تیم اماراتی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در دیگر دیدار این گروه نیز الریان قطر برابر نسف قارشی ازبکستان به پیروزی یک بر صفر دست یافت.

با این نتایج تیم الجزیره با 10 امتیاز صدرنشین است و تیم الریان با 6 و استقلال با 5 امتیاز دوم و سوم هستند.

اما دیگر نماینده ایران تیم فوتبال سپاهان با قبول شکست برابر نماینده قطر موقعیت خود در صدر جدول گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا را به خطر انداخت.

از ساعت 20:30 دقیقه شام‌گاه چهارشنبه تیم‌های لخویا قطر و سپاهان ایران در ورزش‌گاه جاسم بن‌حمد شهر دوحه به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده ایران با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریف قطری شدند.

تنها گل تیم لخویا در دقیقه 90 توسط باکاری کونه وارد دروازه سپاهان شد.

در دیگر دیدار این گروه تیم‌های الاهلی عربستان و النصر امارات به مصاف هم رفتند که نماینده عربستان با پیروزی 3 بر یک توانست سه امتیاز کسب کند و به صدر جدول این گروه صعود کند.

سپاهان هم با 7 امتیاز با دلیل تفاضل گل کم‌تر به رده دوم گروه سوم سقوط کرد و تیم لخویا نیز با 6 امتیاز‌ در رده سوم ایستاد.

بیشتر بخوانید:

«پرسپولیس برابر الغرافه به تساوی رضایت داد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,