Saturday, 18 July 2015
29 September 2020
لیگ برتر فوتبال ایران،

«پرسپولیس در خانه مغلوب سایپا شد»

2012 April 22

خبر / رادیو کوچه

روز شنبه، 21 آوریل، دومین روز از هفته سی‌و‌یکم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران با پیروزی تیم‌های مس سرچشمه، تساوی تیم‌های ملوان بندر انزلی و صبای قم برابر حریفانشان و شکست پرسپولیس تهران پی‌گیری شده است.

دومین روز از هفته سی‌و‌یکم لیگ برتر ایران از ساعت 17 روز شنبه، با برگزاری سه دیدارهم‌زمان آغاز شد که دراین بازی‌ها تیم قعرنشین مس سرچشمه موفق شد در خانه مقابل تیم فجرسپاسی به پیروزی یک بر صفر دست یابد اما با این برد جای‌گاهش در جدول رده بندی لیگ تغییری نکرد چرا که قبل از این سقوطش به دسته اول قطعی شده بود.

ملوان نیز در خانه مقابل مس کرمان با تساوی بدون گل متوقف شد تا هردو تیم هم‌چنان خطر سقوط را احساس کنند و صبا نیز در قم با همین نتیجه برابر تیم نفت تهران متوقف شد تا هر دو تیم هم‌چنان شانس آسیایی شدن را داشته باشند.

اما در ادامه از ساعت 19 تیم‌های پرسپولیس تهران و سایپای البرز در ورزش‌گاه آزادی به مصاف هم رفتند که در این دیدار پرسپولیس برابر میهمان خود چهار بر دو شکست خورد. تیم فوتبال پرسپولیس با این شکست 37 امتیازی باقی ماند و فعلا در رده دوازدهم جدول رده بندی ایستاده است. سایپا نیز با این پیروزی 40 امتیازی شد‌ و به رده هفتم جدول رده‌بندی صعود کردند.

روز سوم این رقابت‌ها یک‌شنبه با دیدار راه آهن شهرری – تراکتورسازی تبریز، ذوب آهن اصفهان – داماش گیلان، فولاد خوزستان – سپاهان اصفهان و شاهین بوشهر – استقلال تهران، به پایان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

«تلاش تیم فوتبال شهرداری تبریز برای بقا در لیگ»

«تلاش تیم فوتبال شهرداری تبریز برای بقا در لیگ»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,