Saturday, 18 July 2015
02 October 2023
رسانه‌های مجازی و فعال استان کرمانشاه:

«خواستار واکنش دولت ایران برابر اعمال تروریستی هستیم»

2012 April 28

در پی درگیری گروه‌ شبه‌نظامی پژاک و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در نودشه از توابع شهرستان پاوه و کشته شدن ۴ تن از نیروهای سپاه جمعی از رسانه‌های مجازی و فعال استان کرمانشاه اقدام به  انتشار بیانیه‌ای کرده و این عمل را محکوم کرده‌اند.

متن کامل این بیانیه در پی آمده است :

 بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه رسانه‌های مجازی استان کرمانشاه در محکومیت اقدام تروریستی نودشه

در پی اقدام اخیر گروهک تروریستی پژاک در شهر نودشه و شهادت ۴ تن از سپاهیان مدافع آب و خاک کشور‌؛ ما به‌عنوان بخشی از رسانه‌های مجازی و فعال استان کرمانشاه ضمن محکوم کردن این حرکت تروریستی‌، از مسوولان کشور خواستار پیگیری ملی و بین‌المللی موضوع از راه‌های گوناگون هستیم‌. ضمن آن‌که از هر عمل پیش‌گیرانه و پاسخ مناسب دولت ایران در قبال تروریسم هدایت شده پشتیبانی می‌کنیم .

ما به‌عنوان بخشی از افکار عمومی استان کرمانشاه به‌صراحت اعلام می‌کنیم صداهایی که به‌نام خواسته‌های مردم غرب کشور از سوی گروه‌های معدود زبانی و با بلندگوی بیگانه و گاه با خشونت و اعمال تروریستی هدایت و منتشر می‌شود هیچ سنخیت و هم‌راهی با خواست‌ها و نیازهای این خطه از کشور عزیزمان ایران ندارد .

شایان توجه است مسوولان اقلیم کردستان عراق را در قبال عمل‌کرد این گروه خشونت‌طلب و تروریستی؛ بی‌تقصیر نمی‌دانیم و از آن‌ها می‌خواهیم به استقلال و تمامیت ارضی کشور ایران احترام بگذارند و در قبال حضور چنین جریاناتی در منطقه یادشده تجدید نظر کنند . اقلیم کردستان باید به حسن هم‌جواری با کشورمان پای‌بند بوده و سابقه تاریخی و معاصر ملت و دولت ایران را با مردم  کردستان عراق در دشوارترین دوران تاریخی‌شان‌، زیر ستم و سلطه صدام فراموش نکنند .

بدون شک برآورده شدن بخش بزرگی از این انتظار بحق ملت و دولت ایران و هم‌چنین برقراری و استمرار دوستی و مودت دو جانبه در گرو هم‌راهی هم‌کاران اهل قلم و روزنامه‌نگاران فعال و مسوول در اقلیم کردستان است که با پرسش‌گری‌، نوشتن و گفتن هم به تعمیق روابط حسنه کمک کنند هم زمینه‌های حضور جریانات مخالف دوستی فیمابین را کاهش دهند .

در پایان به‌عنوان بخشی از حافظان مجازی استقلال کشور به تمام جان برکفان میهن که با هدیه تمام وجود خود از وجب به وجب کشور دفاع می‌کنند درود می‌فرستیم و در قبال شهیدان و ایثارگران ایران اسلامی سر تعظیم فرو آورده و به خانواده و بازماندگانشان تبریک و تسلیت می‌گوییم .

جمعی از رسانه‌های مجازی استان کرمانشاه

چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد و نود و یک

کرمانشاه پرس

کرمانشاه نیوز

روزنیوز

فانوس آنلاین

لک پرس

غرب پرس

ریجاب نیوز

آبادگران جوان

کرمانشاه پست

قصر نیوز

استان پنجم

اندیشه اسلام آباد

قرمیسین

اسلام آباد پرس

اندیشه ما

سپیدار اسلام آبادغرب

امین کرمانشاه

حلوان نیوز

غرب خبر

مهاجر غرب

اخبارات سرپلذهاب

طاق وسان نیوز

صداقت نیوز کرمانشاه

صاعقه نیوز

صدای کرمانشاه

ثانیه نیوز

آوای باختر

الوند نیوز

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,