Saturday, 18 July 2015
24 January 2021

«بیانیه دانشجویان دانشگاه‌های مشهد»

2010 January 04

در پی تجمع روز پنجشنبه دانشجویان دانشگاه سجاد مشهد در اعتراض به حمله نیروهای انتظامی و لباس شخصی به این دانشگاه  که منجر به زخمی شدن ده‌ها دانشجو، بازداشت ۲۱۰ تن از دانشجویان این دانشگاه و احتمال کشته شدن دو دانشجو گردید نیروهای امنیتی و انتظامی  با حضور در صحن دانشگاه سجاد، ابتدا دفتر انجمن اسلامی را تعطیل و سپس ۱۰ تن از دانشجویان را بازداشت کردند.
به گزارش خبرنامه امیرکبیر هم اکنون ۳۰ دانشجو دانشگاه آزاد، ۱۰ دانشجو دانشگاه سجاد و ۴ دانشجو دانشگاه فردوسی مشهد در بازداشت‌گاه اطلاعات این شهر زندانی می‌باشند.
در پی وقایع اخیر دانشجویان دانشگاه سجاد مشهد بیانیه‌ای صادر کردند. در بخشی از این بیانیه آمده است: «ما دانشجویان موسسه‌ی آموزش عالی سجاد مشهد، هم نوا با سایر دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، ضمن محکوم کردن  حمله به دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، از تمامی دانشجویان عزیز می‌خواهیم فارغ از تفکر های جناحی و سیاسی و به صرف حمایت از دوستان در بندمان و هم‌چنین در جهت محکومیت ورود نیروهای لباس شخصی به حریم دانشگاه و ضرب و شتم دانشجویان تا اطلاع ثانوی از حضور در سر کلاس درس و جلسه‌ی امتحان اجتناب کنند»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,