Saturday, 18 July 2015
18 January 2021

«ووآویلو؛ نمایش عاشقانه موزیکال»

2010 January 04

«ووآویلو» عنوان نمایش موزیکالی است که از روز 8 ژانویه به مدت 3 روز در سالن نمایش دی‌بی‌کی‌ال(DBKL) کوالالامپورو با هدف کمک به مدرسه کودکان معلول برگزار می‌شود.

این نمایش موزیکال را دکتر کامران شواربی، استاد ایرانی دانشگاه یوآی تی ام مالزی کارگردانی می‌کند. این استاد دانشکده معماری با هم‌کاری دانشجویان دوره‌های نمایشی‌اش از این دانشگاه، فانتزی را خلق می‌کند که به روایتی دیگر از انسان و عشق می‌پردازد.

«محمد‌ادلان راملی»، «آنا نور هدایه» و «محمدآفیک دارما» نویسندگان مالزیایی این نمایش نامه هستند.

20100103-cul-tourist,whoavila-

«ووآویلو» نمایشی ماجراجویانه، تخیلی و موزیکال  است که به روایت دیگری از عشق در زندگی انسان‌ها پرداخته است.  داستان زندگی جوانی به نام «ویلو» است که در جهانی زندگی می‌کند که افراد ناچارند تا سن سی سالگی ازدواج کنند و درغیر این‌صورت مورد تنبیه قانونی قرار می‌گیرند. از این رو تمامی ساکنین دنیای او ناچار به ازدواج هستند.

در این دنیا، اهمیت عشق به خودی خود از زمانی که  ازدواج تنها آرمان هر فرد می‌شود، کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر شده‌است. اما ویلو با این شیوه موافق نیست و معتقداست که عشقی هم وجوددارد.

روزی او با کمال تعجب درمی‌یابد که توانایی سفر به زمان را دارد و با استفاده از این امکان سفری به طول زمان انجام می‌دهد. در نهایت ماجراجویی‌هایش او را به «بروک» می‌رساند، دختری که گفته می‌شود دنیا را تغییر داده‌است…

این نمایش در روزهای جمعه هشتم ژانویه از ساعت 20.30 تا 23 ، شنبه نهم ژانویه در دو سانس 15 تا 17.30 و 20.30 تا 23 و یکشنبه دهم ژانویه در دوسانس 15 تا 17 و 20.30 تا 23 برگزار می‌شود.

سالن دی‌بی‌کی‌ال(DBKL) کوالالامپور واقع در خیابان راجا لاوت(Raja Laut) دیوان بندرایا(Dewan Bandaraya) واقع است.

بلیط های این نمایش  را که شامل بهای مختلف: 18، 28، 35 و 45 رینگیت مالزی است و کلیه عواید آن صرف مدرسه کودکان معلول می شود می‌توان علاوه بر مراجعه به سالن نمایش از طریق تماس با تلفن  77115000 – 03 یا به صورت اینترنتی در وب سایت www.axcess.com.my تهیه نمود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,