Saturday, 18 July 2015
16 May 2021
در بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا

«پیروزی تیم‌ملی برابرسنگاپور »

2010 January 06

رادیو کوچه

تیم‌ملی فوتبال ایران با پیروزی برابر سنگاپور جواز حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا در سال 2011 را دریافت کرد.

این دیدار که از ساعت 15 امروز(چهارشنبه) به وقت تهران در ورزشگاه بیشان سنگاپور و با قضاوت سان بائو دی از چین آغاز شد، تیم ایران با نتیجه 3 بر یک حریف خود را شکست داد.

گل‌های تیم ایران را در این بازی، ابتدا هادی عقیلی در دقیقه 11 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و دومین گل در دقیقه 13 توسط مهرزاد معدنچی به ثمر رسید.

20100106-sport-pirooziteammelli-

سومین گل تیم ایران نیز در نیمه دوم تیم در دقیقه 63 توسط غلامرضا رضایی به ثمر رسید و به این ترتیب ایران با پیروزی 3 بر یک به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا که در دوحه قطر برگزار می شود صعود کرد.

تنها گل تیم ملی سنگاپور نیز در دقیقه 32 روی یک ضربه کرنز و توسط نوح عالم شاه به ثمر رسید.

گفته می‌شود حضور تماشاگران ایرانی در این دیدار بسیار چشم‌گیر بوده است که با نشان‌های سبز و شعارهای یا حسین به تشویق تیم ملی ایران پرداخته‌اند.

تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار با ترکیب سیدمهدی رحمتی(کاپیتان)، هادی عقیلی، جلال حسینی ، پژمان نوری، خسرو حیدری، مهرزاد معدنچی، میلاد زندی پور(غلامرضا رضایی)، آندرانیک تیموریان ، محمدرضا خلعتبری(حسین کعبی)، احسان حاجی صفی و میلاد میداودی(کریم انصاری‌فرد) به میدان رفت.

این تیم در آخرین دیدار مرحله مقدماتی که جنبه تشریفاتی نیز دارد روز 12 اسفندماه در تهران به مصاف تیم ملی تایلند خواهد رفت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,