Saturday, 18 July 2015
22 January 2021

«تساوی تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن»

2010 January 10

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در ادامه رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران به تساوی خاتمه یافت.
به گزارش خبرگزاری مهر، در آغاز هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر از ساعت 15 روز گذشته تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن به قضاوت محسن قهرمانی و در حضور کمتر از 20 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
در این دیدار که نخستین بازی رسمی علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس بود، دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل دست یافتند اما در شروع نیمه دوم روند بازی بهتر شد و این پرسپولیس بود که در دقیقه 53 توسط محسن خلیلی از روی نقطه پنالتی به گل برتری دست پیدا کرد.
در ادامه بازی این ذوب آهن بود که جریان بازی را در اختیار گرفت و سرخپوشان روی به بازی تدافعی و ضدحملات آوردند اما در نهایت تیم ذوب آهن در دقیقه 86 به گل تساوی رسید. این گل را کیوان امرایی به ثمر رساند.
با این تساوی بازهم فاصله امتیازی سپاهان در صدر جدول با تعقیب کنندگان زیاد شد. ذوب آهن با این تساوی 41 امتیازی شد و پرسپولیس نیز با 34 امتیاز در رده سوم باقی ماند. سپاهان نی با 43 امتیاز در صدر جدول است و این فرصت را دارد تا با پیروزی در بازی روز یکشنبه برابر فولاد فاصله‌اش را با ذوب آهن و پرسپولیس بیشتر کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,