Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
مشاور رسانه‌ای رییس جمهوری اسلامی:

«وجود ولی فقیه در راس نظام، دلیل عدم اجرای حکم من است»

2012 July 15

خبر / رادیو کوچه

مشاور رسانه‌ای رییس جمهوری اسلامی، مدیر موسسه مطبوعاتی ایران و مدیر عامل خبرگزاری ایرنا، گفته است «از آن‌جا که در راس نظام اسلامی، ولی فقیه عادل و باتقوا وجود دارد» حکم قضایی محکومیت وی «در فرایندهای قضایی به مرحله اجرا درنیامده است.»

به گزارش روزنامه ایران، علی‌اکبر جوانفکر روز شنبه، 14 ژوییه،  افزود که ‌«جوسازان و تبلیغات‌چی‌های وابسته به جریان زیاده‌خواه» به خاطر نارضایتی از عدم اجرای این حکم، وی را به «قانون‌گریزی و فرار از مجازات» متهم می‌کنند.

در فروردین ماه گذشته، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخن‌گوی قوه قضاییه گفته بود که حکم قضایی آقای جوانفکر به بخش اجرای احکام دادسرا رفته و به مرحله اجرا در خواهد آمد، اما این حکم با گذشت بیش از سه ماه هنوز اجرا نشده است.

دادگاه کیفری استان تهران، در آبان ماه 90 مدیر موسسه مطبوعاتی ایران را به یک سال حبس و سه سال محرومیت از هرگونه فعالیت مطبوعاتی محکوم کرد.

علی‌اکبر جوانفکر در یادداشت امروز خود در سایت روزنامه ایران، بدون توضیح بیش‌تر در مورد ارتباط میان اجرا نشدن احکام صادر شده علیه خود و قرار داشتن «ولی فقیه عادل و باتقوا در راس نظام اسلامی»، این حکام را ناعادلانه توصیف کرده است.

بیشتر بخوانید:

«جوانفکر به دلیل نشر اکاذیب مجرم شناخته ‌شد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,