Saturday, 18 July 2015
25 January 2021

«شکست اوباما از طرفداران سریال لاست»

2010 January 11

کاخ سفید به طرفداران سریال محبوب «لاست» اطمینان داد نطق سالانه رئیس‌جمهوری آمریکا با پخش اولین اپیزود فصل آخر این مجموعه هم‌زمان نمی‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، رابرت گیبس سخن‌گوی کاخ سفید در یک نشست مطبوعاتی کوتاه گفت: «قرار نیست رئیس‌جمهوری مانعی در برابر میلیون‌ها نفر شود که امیدوارند بالاخره پایان «لاست» را ببینند.»

20100111-cul-lost

شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی سه ساعت از زمان پخش برنامه‌های خود در غروب روز دوم فوریه (13 بهمن) را به اولین اپیزود از فصل ششم «لاست» اختصاص داده‌است.

اما طرفداران این مجموعه نگران بودند باراک اوباما اولین نطق سالانه خود در کنگره آمریکا را همان روز ایراد کند، نطقی که عمومن در آخرین سه‌شنبه ماه ژانویه انجام می‌شود.

پیش تر شبکه‌های تلویزیونی آمریکا پذیرفته‌اند برای پخش سخنرانی سالانه رئیس‌جمهوری برنامه‌های از قبل اعلام‌شده خود را کنار بگذارند.

مجموعه پرتعلیق «لاست» اولین بار سپتامبر سال 2004 روی آنتن رفت. داستان سریال درباره بازماندگان یک سانحه هوایی است که در جزیره‌ای اسرارآمیز سرگردان شده‌اند.

«جی. جی. آبرامز» کارگردان فیلم‌هایی چون «ماموریت: غیرممکن 3» و «سفر ستاره‌ای» یکی از خالقان سریال «لاست» است که تاکنون پنج فصل و در مجموع 103 اپیزود آن روی آنتن رفته است.

بنا به این گزارش، طرفداران «لاست» در چند روز اخیر از طریق فیس‌بوک، توئیتر و دیگر سایت‌های اینترنتی نگرانی خود را از هم‌زمانی پخش اپیزود اول فصل آخر با نطق سالانه رئیس‌جمهوری ابراز کرده بودند.

کاخ سفید هنوز تاریخ دقیق سخنرانی اوباما را اعلام نکرده‌است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۱ Comment