شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
25 August 2016
پاپاراتزی – قسمت هفتاد‌و‌پنجم

«یک ایروونی و مخ‌زنی سیاسی-سکسی»

۱۳۹۱ مرداد ۰۵

بهنام / رادیو کوچه

[email protected]

«لاله و کارگردان متهم به فیلم‌سازی سکسی»

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «لاله» تاکید کرد کارنامه کاری بازی‌گران هالیوودی برای حضور در این پروژه مهم است و از همین رو حضور بازی‌گرانی چون «شون پن، رابرت دنیرو، جورج کلونی و بن‌ کینگزلی» در این فیلم منوط به کارنامه کاری و اخلاق‌گرایی آن‌ها خواهد بود.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«شفیع آقامحمدیان» مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و تهیه‌کننده فیلم سینمایی لاله درباره برخی اخبار غیررسمی درباره احتمال حضور بازی‌گران مطرحی چون جورج کلونی و رابرت دنیرو در این فیلم سینمایی گفت: «حضور بازی‌گران هالیوودی که تاکنون از طریق رسانه‌های مختلف به کرات بیان شده تنها گمانه‌زنی است، منتها مطلوب نظر طرف قرارداد ایرانی در انتخاب این بازی‌گران، این است که از یک سو بتوانند پخش جهانی فیلم را تصمین کنند و از سوی دیگر افرادی انتخاب شوند که با کاراکترهای فیلم‌نامه مطابقت داشته باشند و کارنامه کاری آن‌ها به لحاظ اخلاقی سالم و انسانی باشد.»

وی در ادامه در توضیح سلامت کارنامه کاری بازی‌گران هالیوودی برای حضور در پروژه سینمایی‌ لاله‌ گفت: «نوع فیلم‌هایی که این بازی‌گران بازی کرده‌اند برای تهیه‌کنندگان ایرانی بسیار اهمیت دارد و این‌گونه نیست به هر قیمتی با حضور آن‌ها موافقت کنیم؛ حتا درباره حضور بازی‌گران زن در این فیلم این ریسک را نکرده‌ایم که از بازی‌گران زن هالیوودی استفاده کنیم به همین دلیل درنظر داریم از نابازی‌گران زن و یا بازی‌گران خانم ترک یا مصری دعوت به هم‌کاری کنیم.»

این مدیر سینمایی در پایان افزود: «با این اوصاف معتقدم که این فیلم می‌تواند نمونه‌ای از استاندارسازی در سینمای ایران باشد چرا که سینمای ایران تنها در شرایطی دیده می‌شود که از مرزهای داخلی و یا چند کشور اطراف خارج و در سطح وسیعی در دنیا مطرح شود.»

فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی «اسداله نیک‌نژاد» و تهیه‌کنندگی مرکز گسترش مستند سینمای تجربی و با بودجه‌ای حدود پنج میلیارد قرار است تولید شود.

………………………………………………..

«وقتی یک ایروونی مخ مشاور اطلاع‌رسانی بشار اسد رو می‌زنه»

آرزوی «شهرزاد» دختر «بشار الجعفری» سفیر سوریه در سازمان ملل متحد حد و مرزی نمی‌شناسد. در حالی که سنش از 22 سال تجاوز نکرده، به عنوان مشاور اطلاع‌رسانی «بشار اسد» رییس جمهوری این کشور نقش ایفا کرد.

به نظر می‌رسد هم‌کاری شهرزاد با نظام سوریه در اوج جوانیش تاثیرات منفی بر زندگی او داشته است. این تاثیر را می‌توان در مجموعه‌ای از ای‌میل‌هاش دید.

شهرزاد ترجیح می‌دهد او را با نام مختصرش یعنی «شیری» خطاب کنند. ابتدا «اسما‌ الاسد» مجذوب شخصیت شهرزاد شد. او توانسته بود برای بانوی اول سوریه مصاحبه‌ای با مجله مشهور «فوگ» در ماه مارس 2011، ترتیب دهد تا او را به مخاطبان غربی بشناساند.

او هم‌چنین نقش اساسی در قانع کردن بشار اسد برای انجام مصاحبه تلویزیونی با «باربارا والتز» خبرنگار شبکه «ای بی سی» در دسامبر 2011 ایفا کرد.

یکی دیگر از برجسته‌ترین این نامه‌ها با یک پسر ایرانی‌الاصل از شهر تبریز است.

این در حالی است که این پسر تبریزی با محکوم کردن اتفاقات سوریه توانسته نظر این دختر را نسبت به سران کشورش تغییر دهد.

………………………………………………..

«کریستین استوارت: من … خوردم، کارگردان رو بوسیدم»

«کریستین استوارت»، بازی‌گر فیلم «توآی‌لایت»، به دلیل بوسه عاشقانه‌ای که از «روپرت سندرز» کارگردان این فیلم گرفته از دوست پسر خود، «رابرت پتینسون»، عذرخواهی کرد.

ساعاتی پس از این‌که مجله «یو‌اس ویکلی» US Weekly، تصویر این بوسه عاشقانه را در مجله خود منتشر کرد، این بازی‌گر زن از کرده خود ابراز پشیمانی و از رابرت عذرخواهی کرد.

حال پاپاراتزی‌ها به دنبال واکنش راب به این موضوع و عذرخواهی کریستین هستند.

این در حالی است که روپرت سندرز نیز به دلیل حرکت کریستین عذرخواهی کرده است.

………………………………………………..

«لیدی گاگا اهل پیچوندن است»

در هفته جاری «لیدی گاگا»، خواننده پاپ آمریکایی، با شکایت 10 میلیون دلاری یک شرکت اسباب‌بازی‌سازی مواجه شده است.

«ام‌جی‌ای» MGA، شرکت اسباب‌بازی سازی مدعی شده است که لیدی گاگا در یک توافق اولیه باید برای این شرکت یک کار تبلیغاتی انجام می‌داده که محصول تازه این شرکت برای کریسمس به بازار ارایه شود اما به دلیل بدقولی‌های این خواننده پاپ، این تبلیغ به مرحله ضبط نرسیده و این مسئله ممکن است به شرکت آسیب و زیان مادی وارد کند.

لیدی گاگا، هم‌چنین توافق کرده بوده تا صدایی نیز برای این شرکت با شکل صدای یک عروسک ضبط کند که این اجرا نیز صورت نگرفته است.

یکی از دلایل عدم انجام این کار، ضبط آلبوم گاگا برای سال 2013 عنوان شد.

………………………………………………..

«جاستین بیبر خطاب به پاپاراتزی‌ها: خشتک شما پرچم است»

«جاستین بیبر»، خواننده و استار جوان، این روزها قرار است از یکی از پاپاراتزی‌ها به دادگاه شکایت کند.

در ماه جاری یکی از پاپاراتزی‌ها که وی را در یک اتوبان دنبال کرده و قصد داشت از جاستین چند عکس بگیرد نزدیک بود این حرکت او منجر به یک تصادف شود.

یک شاهد محلی عنوان کرد که جاستین با سرعت 80 مایل در ساعت در حال دور شدن بود اما این عکاس پاپاراتزی و راننده‌اش دست‌بردار نبودند اما جاستین با یک حرکت سریع و به موقع از این مهلکه جان سالم به در برد.

………………………………………………..

خبرهای خطی

–          دعوای «جنت جکسون» و «پاریس جکسون» از نوع عمه و برادرزاده.

–          «دمی مور» و «مارتین هندرسون»، بوی یک ازدواج در راه است.

–          «جنیفر لوپز»، 43 ساله شد.

–          «ماریا کری»، در فصل سیزدهم آمریکن آیدل.

–          «سلنا گومز»، 20 ساله شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. یک تورک
    1

    حواستون باشه اون پسر تبریزیه آذربایجانیه ها! ایرانی نیست… بهتون گفته باشم