Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
لیگ برتر فوتبال ایران،

«پرسپولیس در آزادی از شکست گریخت»

2012 July 31

خبر / رادیو کوچه

سومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران، شام‌گاه دوشنبه، 30 ژوییه، با دو دیدار آغاز شد که در بازی نخست ملوان بندرانزلی مقابل صبای قم به پیروزی رسید و صدرنشین شد، پرسپولیس هم در آزادی از شکست گریخت.

به گزارش مهر، هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران از ساعت 22 با برگزاری یک دیدار بین تیم‌های صبای قم و ملوان بندرانزلی آغاز شد. این بازی که در حضور بیش از سه هزار تماشاگر ورزشگاه یادگار امام ‌قم برگزار شد، در پایان به برتری 3 بر یک تیم ملوان بندرانزلی انجامید.

ملوان بندرانزلی با این پیروزی هفت امتیازی شد و پیش از برگزاری دیگر دیدارهای هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر در صدر جدول رده‌بندی این مسابقات ایستاد.

اما در دیگر دیدار این روز که ساعت 22:30 در ورزش‌گاه آزادی برگزار شد تیم پرسپولیس در مصاف با تیم گهر دورود به تساوی یک بر یک رسید.

لازم به اشاره است در دقایق تلف شده بازی محمد پروین به زیبایی دروازه پرسپولیس را گشود اما داور این گل را ندید تا تیم گهر از سه امتیاز بازی خانگی‌اش محروم شود.

گفتنی است در این دیدار پرسپولیس میهمان تیم گهر بود.

شام‌گاه سه‌شنبه، 31 ژوییه، هفت دیدار دیگر برگزار می‌شود که طبق برنامه داماش گیلان – پیکان تهران،  فجرسپاسی شیراز – صنعت نفت آبادان، نفت تهران – آلومینیوم هرمزگان، سایپای البرز – فولاد خوزستان، تراکتورسازی تبریز – مس کرمان و سپاهان اصفهان – راه آهن از ساعت 22 و استقلال – ذوب آهن اصفهان، از ساعت 22:30، روبه‌رو خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

«استقلال جا پای پرسپولیس گذاشت»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,