Saturday, 18 July 2015
26 September 2023
لیگ برتر فوتبال ایران،

«اولین پیروزی فولاد و صدرنشینی فجرسپاسی در لیگ»

2012 August 01

خبر / رادیو کوچه

سومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران، شام‌گاه سه‌شنبه، 31 ژوییه با پیروزی تیم‌های داماش گیلان، فولاد خوزستان، فجرسپاسی شیراز، استقلال تهران و تراکتورزسازی تبریز و توقف سپاهان اصفهان مقابل راه آهن به پایان رسید.

به گزارش مهر، روز دوم از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های کشور از ساعت 22 با برگزاری 5 دیدار هم‌زمان آغاز شد که در این دیدارها داماش گیلان 5 بر 3 پیکان تهران را در هم کوبید.

 فجر سپاسی شیراز 2 بر صفر برابر صنعت نفت آبادان به پیروزی رسید. فولاد خوزستان هم با همین نتیجه میهمان خود سایپای البرز را شکست داد.

نفت تهران پس از نود دقیقه تلاش برابر آلومینیوم هرمزگان صفر بر صفر متوقف شد.

سپاهان اصفهان هم به نتیجه‌ای بهتر از تساوی 2 بر 2 مقابل راه آهن ری دست نیافت.

اما در دیدار ششم از روز دوم هفته سوم لیگ برتر تیم استقلال تهران در ورزش‌گاه آزادی به مصاف ذوب‌آهن اصفهانی رفت که در دو دیدار پیشین خود هیچ امتیازی را کسب نکرده بود.

تیم فوتبال استقلال هم ناکامی هفته دوم را با پیروزی دیرهنگام مقابل ذوب آهن جبران کرد و با نتیجه یک بر صفر سومین شکست پیاپی ذوب‌آهن را رقم زد.

اما سومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران با پیروزی تراکتورسازی تبریز مقابل مس کرمان به اتمام رسید.

تیم‌های تراکتورسازی تبریز و مس کرمان از ساعت 22 روز سه‌ شنبه برگزارکننده یکی از دیدارهای روز دوم از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور بودند. این بازی تا دقیقه سه ادامه پیدا کرد اما پس از قطع برق ورزش‌گاه یادگار امام ‌ تبریز مسابقه حدود 40 دقیقه با وقفه مواجه شد و از ساعت 22:40 ادامه پیدا کرد.

تراکتورسازی که در دو بازی گذشته خود مقابل سایپای البرز و پیکان تهران به نتیجه تساوی رضایت داده بود، در مصاف با تیم بحران‌زده مس کرمان به برتری 2 بریک رسید و نخستین پیروزی خود را به دست آورد.

با پایان یافتن هفته سوم، تیم‌ فجرسپاسی شیراز با 9 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی با هفت امتیاز و به دلیل تفاضل گل در رتبه دوم و سوم ایستاده‌اند.

بیشتر بخوانید:

 «پرسپولیس در آزادی از شکست گریخت»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,