Saturday, 18 July 2015
18 May 2021
پس از سر دادن شعار علیه واعظ آشتیانی

«واعظ: تاوان مبارزه با فوتبال کثیف را می‌دهم»

2010 January 13

امیر واعظ آشتیانی معتقد است ، شعارها علیه او به دلیل ایستادگی برابر ناپاکی های فوتبال است.

به گزارش خبرآنلاین، مدیرعامل فوتبال استقلال که در بازی دیروز تیمش برابر سایپا از همان دقایق ابتدایی مسابقه از سوی جمعیت اندک جمعیت حاضر در استادیوم با شعارهای تندی روبرو شد گفت:« متاسفانه پازلی از عناصر ناپاک در فوتبال ایران دست در دست هم دادند که جو ورزشگاه را علیه ما بشورانند. دیدید که خیلی زود و در همان 20 دقیقه ابتدایی بازی ، شعارها سر داده شدند درحالی که تیم در زمین بهتر از حریف بود و می توانست نتیجه بازی را عوض کند. با این وجود حرکتی که از قبل بازی توسط دوستانی که ما آنها را می شناختیم ، آغاز شده بود روی سکوها توسط تعدادی لیدر هدایت شد و البته بعضی از رسانه ها هم به آن دامن زدند تا بخشی دیگر از مردمی که به تماشای بازی آمده بودند تحت تاثیر جو قرار بگیرند.»

واعظ همچنین با اشاره به شعارهایی که علیه او سر داده بودند گفت:« این تاوان مبارزه با ناپاکی های فوتبال است. وقتی وارد دریا می شوی نباید از خیس شدن بترسی.البته این ها که همه تماشاگران استقلال نیستند. این ها عده ای لیدر بودند که باری دیگر نشان دادند اگچه با التماس دوباره به تیم برگشته بودند اما هزار بار هم که توبه کنند ، اصلاح نمی شوند. همین جا تاکید می کنم که هیچ یک از آنها دیگر جایی در استقلال ندارند. ما بزودی لیدرهای جدیدمان را به حراست سازمان تربیت بدنی معرفی می کنیم. ازطریق مراجع قضایی هم این اتفاق بازی با سایپا را پیگیری می کنیم چون می دانیم چه کسانی و چگونه دست به تحریک لیدرها زده بودند.»

او همچنین درباره شرایط تیمش گفت:« بدون شک ما دست از حمایت از صمد مرفاوی بر نمی داریم اما فکر می کنیم کادرفنی نیاز به تقویت دارد به همین دلیل با صحبتی که داشتیم قرار شده است بزودی یک مربی دیگر به کادرفنی تیم اضافه شود تا بتواند انسجام بیشتری به نیمکت تیم بدهد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,