Saturday, 18 July 2015
24 January 2021
سوت

«حواشی لیگ برتر، این‌بار تیم استقلال تهران»

2010 January 13

محمدرضا/ رادیوکوچه

حاشیه‌ها و اتفاقات چند روز اخیر باشگاه استقلال سبب شد تا واعظى آشتیانى عصر دیروز در ورزشگاه دستگردى حاضر شود و در مورد مسایل مختلف با آبى‌پوشان حرف بزند.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مدیرعامل آبى‌پوشان پس از معارفه مجید‌ نامجو مطلق ابتدا از استقلالى‌ها تشکر کرد و گفت: «درحال حاضر یک عده افراد سودجو تیم استقلال را هدف قرار داده‌اند و مى‌خواهند آرامش‌مان را بگیرند اما من در همه حال از شما حمایت خواهم کرد.»

20100113-sport-soot-esteghlal--namjooyemotlagh

واعظى آشتیانى در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به کسانى که دنبال منافع خود در استقلال هستند اظهارداشت: «این افراد استقلالى نیستند و استقلال را در بحران دوست دارند. عده‌اى منافع میلیاردى خود را از دست داده‌اند و حالا مى‌خواهند با حاشیه‌سازى براى استقلال به منافع خود دست پیدا کنند اما من تا زمانى که در این مسوولیت باشم به دنبال فوتبال پاک هستم و در راه رسیدن به این هدف هم پا پس نمى‌کشم. آن‌ها در خواب ببینند که استقلال دچار بحران شده‌است. ما همه از یک خانواده هستیم و براى موفقیت به خدا توکل مى‌کنیم. استقلال بزرگ است وبزرگ مى‌ماند.»‌

واعظى آشتیانى در ادامه صحبت هایش به ناکامى استقلال در یکى، دو فصل اخیر اشاره کرد و پرسیدکه چرا تماشاگران در آن زمان سکوت کرده‌بودند و حالا با وجود این که استقلال چهارم است علیه این تیم شعار مى دهند؟ او گفت:« مگر وقتى که استقلال سیزدهم شد اتفاقى افتاد؟ فقط نام این تیم هم‌چنان بزرگ ماند. ما شعار قهرمانى ندادیم که الان فقط دنبال رسیدن به آن باشیم. مگر تیم‌هاى دیگر بیکار نشسته‌اند که ما قهرمان شویم؟»

حادثه‌اى که یکشنبه و در بازى استقلال مقابل سایپا صورت گرفت باعث دلخورى مردم شد و تأسف هواداران واقعى را هم درپى داشت. بعد از این اتفاق خیلى‌ها با پیامک و تلفن مرا مورد لطف خود قرار دادند. آن عده‌اى هم که ۳۰ نفر بیشتر نبودند از سوى بعضى افراد خط گرفته بودند تا جو را علیه من خراب کنند. حالا هم مى‌خواهند با تحت فشار قراردادن یک مدیر به اهداف پلیدشان دست پیدا کنند و این است که رفتار غیراخلاقى را در دستور کارشان قرار داده‌اند.

او در ادامه حرف‌هایش به دفاع از بازیکنان پرداخت و اعلام کرد: «مگر بازیکنان نوامیس‌شان را از سر راه آورده‌اند که عده‌اى تماشاگر علیه آن‌ها اینگونه فحاشى کردند؟ بازیکنان ما پولکى نیستند و این واژه متعلق به آن‌هایى است که قلیان مى‌کشند و با احساسات مردم بازى مى‌کنند. ما فقط الان به دنبال اجراى عدالت هستیم و از این رو محصص و نامجو مطلق که هر دو از افراد با تجربه هستند را به کادر فنى اضافه کردیم.»

مدیر عامل استقلال در بخشى از حرف‌هاى خود مدعى شد؛ آن عده تماشاگر که در بازى یکشنبه این تیم فحاشى کردند از طریق چند لیدر خانه‌نشین خط گرفته بودند

مدیر عامل استقلال در بخشى از حرف‌هاى خود مدعى شد؛ آن عده تماشاگر که در بازى یکشنبه این تیم فحاشى کردند از طریق چند لیدر خانه‌نشین خط گرفته بودند.

او اظهار داشت که لیدرها در خانه‌شان با تلفن همراه سکوها را هدایت مى‌کنند. آن‌ها از این طریق به دنبال ضربه زدن به تیم ما هستند.

واعظى در ادامه صحبت‌هایش بار دیگر از مرفاوى حمایت کرد و مدعى شد این مربى هم‌چنان مورد حمایت او قرار دارد. وى گفت: «حاشیه را حاشیه سازان درست مى‌کنند و چون مرفاوى مربى سالم، استقلالى و شفافى است من از او حمایت مى‌کنم نمى گذارم کسى به این مربى بى‌احترامى کند.»

مرفاوى پس از بازى با سایپا پیش من آمد و گفت: « هر تصمیمى که شما بگیرید من هم به آن احترام مى‌گذارم. این مساله براى یک مربى خیلى خوب است و گویاى سالم‌بودن او مى‌باشد.»

واعظى در پایان صحبتش عنوان کرد حتى در صورت باخت استقلال در۲ بازى آتى مرفاوى باز هم در استقلال مى‌ماند. او گفت: «اگر در مهلت داده شده به مرفاوى او نتواند موفق باشد باز هم مرفاوى در مجموعه استقلال خواهد ماند. ما درحال حاضر با اضافه‌کردن محصص و نامجو مطلق به کادر فنى بازیکنان را از لحاظ روحى ریکاورى کردیم تا در بازى با تراکتور سازى استقلال بتواند سربلند باشد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۳ Comments