Saturday, 18 July 2015
10 December 2019
پاپاراتزی- قسمت هفتاد‌و‌هشت

«پاپاراتزی هم برای زلزله‌زده‌های آذری به سوگ نشست»

2012 August 16

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

اومدیم برنامه بسازیم، زلزله اومد، زلزله‌ای که نه فقط زمین رو لرزوند بلکه یک عالم زندگی رو کنار دل ما، دیگه نه دل و دماغ برنامه‌سازی داریم نه حال و حوصله عکاسی.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

آذربایجان زلزله اومد و اون‌جور که تو رسانه‌ها اعلام کردن بیش از 300 نفر از هم‌وطن‌های ما رو با خودش برد و نزدیک 5000 نفر رو هم مجروح کرد. ما هم به احترام جان‌باخته‌ها و بازمانده‌هاشون دوربین رو گذاشتیم زمین و این هفته با اجازه شما، برنامه نمی‌سازیم و قسمت هفتاد و هشت پاپاراتزی رو فقط خبرهاش رو برای شما روی سایت گذاشتیم تا فقط در جریان خبرهاش باشید.

پاپاراتزی هم از همین جا هم‌دردی خودش رو با شما که عزیزای خودتون رو از دست دادید ابراز کرده و دعا می‌کنه که از این به بعد اونایی که باید به فکر باشن به فکر باشن و کارهایی رو که باید پیش از این‌جور اتفاقات انجام بدن رو انجام بدن.

از همین جا و از طرف همه بچه‌های پاپاراتزی و رادیو کوچه به همه اونایی که توی این زلزله آسیب دیدن می‌گم که یادتون باشه که میلیون‌ها میلیون ایرانی به یاد شما هستن و تمام تلاش‌شون رو می‌کنن تا بتونن حداقل کاری که از دست‌شون بر میاد رو انجام بدن.

راستی آقای صدای و سیمای جمهوری اسلامی، گند هر چی سکوت بود رو درآوردی، تصفیه حساب با تو باشه به وقتش.

شنونده‌هایی که الان دارید ویژه‌برنامه پاپاراتزی رو از رادیو کوچه به مناسبت جان‌باختگان زلزله آذربایجان گوش می‌دید، هم‌وطن‌های شما در اهر و ورزقان و هریس و ده‌ها شهر و روستای دیگه نیازمند کمک شما هستن، می‌خوای حساب باز کنی، می‌خوای کمک نقدی بدی، می‌خوای جوون‌مردیتو ثابت کنی، الان وقتشه.

به احترام جان‌باختگان زلزله آذربایجان من دیگه سکوت می‌کنم و از شما هم دعوت می‌کنم که سکوت کنید و عمل کنید.

پاپاراتزی همیشه کنار شماست آذری‌های عزیز

……………………………………………..

«پرده‌برداری از یک راز 18 ساله»

«ژان کلود ون‌دام»، بازی‌گر و ورزش‌کار، بعد از گذشت 18 سال از یک راز پرده برداشت.

ژان که در سال 1994 در فیلم «مبارز خیابانی» بازی کرده بود و در این مدت شایعه شده بود که وی با «کیلی مینوگ»، رابطه جنسی داشته، در مصاحبه یا گاردین اعلام کرد که این شایعه نبوده بلکه واقعیت داشته است.

این در حالی است که ژان هم‌زمان با همسرش «دارسی لاپیر» قرار ازدواج گذاشته بود.

وی در این خصوص عنوان کرد: «بله، من با کیلی رابطه داشتم. مگر می‌شود هر روز در طول فیلم‌برداری در تایلند خنده‌ها و اشوه‌های کیلی را دید و کاری نکرد. او بسیار طناز بود و من رو تحریک می‌کرد. برای همین با او در این مدت سکس داشتم. او فوق‌العاده بود.»

……………………………………………..

«کاترینا دارلینگ: زندگی سلطنتی مسخره است»

«کاترینا دارلینگ»، دختر خاله «کیت میدلتون»، همسر نوه ملکه بریتانیا، که به تازگی وارد 22 سالگی شده قرار است که عکس برهنه او بر روی جلد مجله پلی‌بوی منتشر شود.

این در حالی است که کاترین و کیت با هم رابطه آن‌چنانی با یک‌دیگر نداشته و تنها دیدار این دو به سال گذشته برمی‌گردد.

نکته جالب این‌جاست که کاترین به هیچ‌وجه دارای وجه سلطنتی نیست و تنها یک روز پیش از برگزاری مراسم ازدواج کیت دوره‌ای کوتاه برای شرکت در این مراسم گذراند.

کاترین در این خصوص گفته بود: «این مسخره‌ترین کار دنیاست که کارهای درباری انجام بدهی.»

کاترین هم‌چنین یک رقاصه در یک کلوپ شبانه در آمریکا بوده و از این کار لذت می‌برد و تاکید کرده که به هیچ‌وجه زندگی کیت برایش جذاب نبوده و نخواهد بود.

……………………………………………..

«رابرت پتینسون: اختلاف بین زن و شوهرها عادی است»

رابرت پتینسون، بازی‌گر توآیلایت که پس از مدت‌ها در یک برنامه تلویزیونی و انظار عمومی ظاهر شده بود در یک برنامه عنوان کرد که حالش خوب است و جای نگرانی نیست.

رابرت که به تازگی از سوی دوست دخترش کریستین استوارت دچار ضربه عشقی شده بود مدت‌ها با هیچ رسانه و فردی صحبت نکرده بود.

وی در برنامه دیلی‌شو به مجری‌گری جان استوارت شرکت کرد و اظهار داشت: «اختلاف میان زن‌ها و شوهر‌ها رخ می‌دهد و در مورد من و کریستین هم به همین شکل بوده است.»

بعد از این هم رابرت در این برنامه در مورد کار جدیدش صحبت کرد و دیگر به بحث در مورد کریستین و رابطه عاشقانه با روپرت سندرز اشاره‌ای نکرد.

در همین حال لیبرتی رز همسر روپرت بدون حلقه ازدواج و در یک دفتر وکالت حضور پیدا کرد.

او که هفته گذشته در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود به هیچ‌وجه از روپرت به دلیل بوسیدن کریستین ناراحت نیست و این مسئله را از چشم شوهرش نمی‌بیند در دفتر یک وکیل امور طلاق حضور یافت.

……………………………………………..

خبرهای خطی

–          «ماریا کری» و گذراندن یک روز تنبلی با پسرش

–          «کیم کارداشیان» به «کنی وست»: «من و تو با هم تا 80 سالگی»

–          تولد 29 سالگی «مایلا کنیس» و 46 سالگی «هالی بری»

–          «تیلر سوییفت» و آلبوم جدیدش به نام «قرمز»

–           «جاستین تیرو» و «جنیفر آنیستون» با یک‌دیگر نامزد کردند.

–          «لیدی گاگا» و امتحان کردن لباس‌های عروسی با طراحی «ورا ونگ»

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,