Saturday, 18 July 2015
20 October 2021
سخنان محمود احمدی‌نژاد در آخرین جمعه ماه رمضان

«احمدی‌نژاد: صهیونیست‌ها نباید دولت قانونی داشته باشند»

2012 August 17

خبر / رادیو کوچه

«محمود احمدی‌نژاد» در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه روز ٢٧ مرداد، گفت که حضور صهیونیست‌ها در یک وجب از خاک فلسطین هم خطرناک است. وی وعده داد که تکلیف اسراییل به زودی یک‌سره خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آقای احمدی‌نژاد که در روز موسوم به «قدس» و در میان نمازگزاران تهرانی سخن می‌گفت، صهیونیسم را عامل اصلی انحطاط ملت‌ها و یک گروه فاسد و مفسد و ضدبشر خواند. وی همچنین برده‌داری و استعمار را به آنان نسبت داده، افزود که جنگ‌های اول و دوم [جهانی] توسط صهیونیست‌ها، در پشت پرده طراحی و برنامه‌ریزی شده است. رییس دولت با جعلی خواندن رژیم اسراییل، گفت که صهیونیست‌ها از زمانی که بر دولت آمریکا مسلط شدند، همه امور عالم را در اختیار خودشان گرفتند.

گفتنی است که در روزهای اخیر گمانه‌زنی‌ها در مورد حمله اسراییل به ایران شدت بیشتری گرفته و مطابق معمول روزنامه‌ها و سایت‌های اسراییلی سخنان احمدی‌نژاد در روز قدس را پوشش دادند.

روز قدس از سال ١٣۵٨ با توصیه آیت‌اله خمینی به تقویم رسمی جمهوری اسلامی وارد شد و هرساله در آخرین جمعه ماه رمضان راه‌پیمایی‌هایی به این مناسبت برگزار می‌شود. امروز نیز تظاهراتی در شهرهای مختلف ایران برپا گشت و در پایان مراسم، یک بیانیه شش‌ماده‌ای توسط گردانندگان راه‌پیمایی پایتخت قرائت شده، در آن تنها راه حل مساله فلسطین، زوال رژیم صهیونیستی دانسته شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,