شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
25 August 2016
به دلیل ابتلا به عارضه قلبی

«میرحسین موسوی به بیمارستان منتقل شد»

۱۳۹۱ شهریور ۰۳

خبر / رادیو کوچه

روز پنج‌شنبه، دوم شهریور ماه ١٣٩١، مهندس «میرحسین موسوی» آخرین نخست‌وزیر جمهوری‌اسلامی و نامزد معترض به نتایج انتخابات دوره دهم ریاست‌جمهوری که در پی حوادث پس از انتخابات، از اواخر بهمن‌ماه سال ١٣٨٩ تا کنون در حصر خانگی قرار داشت، به دلیل ابتلا به عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.

به گزارش سایت «ندای سبز آزادی»، آقای موسوی به همراه همسرش خانم «دکتر زهرا رهنورد» که وی نیز دوران حصر را می‌گذراند، در میان تدابیر شدید امنیتی به یکی از مراکز تخصصی قلب تهران منتقل شده و به دلیل انسداد عروق قلبی تحت عمل سه ساعته آنژیوگرافی قرار گرفت. حال عمومی آقای مهندس موسوی پس از جراحی «رضایت‌بخش» اعلام شده است.

آقای «اردشیر امیر ارجمند» مشاور ارشد «میرحسین موسوی» در گفتگویی با «رادیو فردا» مسوولیت مستقیم هرگونه اتفاقی برای این چهره سیاسی معترض را متوجه آقای خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی دانست.

خبر بستری شدن آقای موسوی در رسانه‌های خبری بین‌المللی نیز بازتاب گسترده‌ای داشت. در عین حال، پایگاه اینترنتی «باشگاه خبرنگاران جوان» بلافاصله پس از انتشار اخبار مذکور، در گزارشی که توسط سایر سایت‌های خبری نزدیک به حکومت نیز درج شد، بیماری آقای موسوی را یک «عارضه‌ کوچک قدیمی» برشمرده، حال او را «بسیار خوب» و خبر بستری شدن وی را «کذب محض» و «جنجال‌سازی ضدانقلاب» خواند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,