Saturday, 18 July 2015
20 January 2021

«نامه‌ای از یک فرزند تحقیرشده ایران زمین»

2010 January 14

نوشته زیر نامه‌ای است از سوی یکی از فرزندان ایران زمین که امید دارد با  انتشار این نامه اندکی از آلام او کاسته شود:

رهبری محترم جمهوری اسلامی ایران

با درود

می‌خواهم با شما سخن بگوییم شمایی که بر کرسی رهبری تکیه زده‌اید و انقلاب ایران را هدایت می‌کنید. می‌خواهم خیلی ساده برای شما بگویم که  نیروهای شبه نظامی، بسیجى، حزب ا.. و لباس شخصى چگونه چندین بار اقدام به تهدید من کرده‌اند و با استفاده از الفاظ بسیار رکیک (که برخی از این الفاظ برا ی من نا آشنا بود) تمام موجودیت یک انسان را به بازی گرفتند. الفاظی که این افراد به همسر و فرزندان من نسبت دادند، چنان فشار روحی و روانی به من وارد کرده است که در زندگی روزمره به مشکل خورده‌ام.
آقاى خامنه‌ای

امروز برای من مشخص نیست این افرادی که زیر سایه ولایت فقیه و به پشتوانه قرآن خدا و دین محمدی دست به چنین اقداماتی می‌زنند، که بوده و از چه کسی دستور می‌گیرند، همان نیروهایی که در این چند ماه اخیر تهمت زدند، بازداشت کردند، تجاوز کردند و به قتل رساندند و زیر سایه ولی فقیه خود وحشیانه‌ترین اعمال ممکنه را در کشوری با فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله انجام دادند.  براستی اینان چه کسانى هستند؟!

آقای خامنه‌ای

آیا برایتان اتفاق افتاده نیمه شب عده‌ای با مراجعت به منزلتان شما را تهدید کرده و رکیک‌ترین الفاظ را به دختران خرد سال شما که هنوز بابا گفتن را هم یاد نگرفته‌اند نسبت دهند؟

آیا برایتان پیش آمده به صرف این‌که نظر خود را در چارچوب قوانین به نگارش در آورده‌اید، تهدید به گم شدن فرزندان و یا تصادف شوید؟

آیا تا کنون صدای زنگ در رعشه بر اندام همسر و فرزندانتان انداخته است؟

آیا در طول فعالیت سیاسی قبل از سال 57 شما، کسی جرات کرده بود با وقاهت تمام، به رکیک ترین شکل ممکن در مورد همسر شما سخن بگوید و در مقابل اعتراضتان مورد ضرب و شتم قرار بگیرید؟

آیا می‌دانید تهدید به تجاوز برای یک پدر چقدر سنگین است؟

به راستی تجاوز در اسلام چه مجازاتی دارد؟ حکم شرعی تهدید و ایجاد رعب و وحشت چیست؟

تا آن‌جا که من بچه مسلمان ( بچه قرتی بی‌دین به زعم نیروهای شما) می‌دانم در دین محمدی و عدل علی ،هر گناهی مجازاتی دارد و تجاوز هم یکی از گناهان کبیره به شمار می‌آید، سوال من از شما این است آیا در  دین شما هم  تجاوز گناه کبیره است؟

آقای خامنه‌ای

آیا نباید از شما بپرسیم که شما چگونه رهبری برای جریان بعد از اتفاقات سال 57 هستید که  اشرافى به رخدادهای جاری در کشور ندارید و اگر دارید، به عنوان رهبر منتصب شده، در راستای  رعایت و تحقق حقوق  مردم  تا چه حد اعمال اراده داشته‌اید؟! در برابر تضییع  ابتدایی‌ترین حقوق شهروندان ایرانی چقدر صادق و مصمم بوده‌اید‌؟!

آقاى خامنه‌ای

وقتى به حوادث چند ماه اخیر فکر می‌کنم، تحمل رنجی که بواسطه تهدید و توهین و فحاشی به من تحمیل شده است آسان می‌شود. وقتى مى‌بینم در مقابل این  جور و اجحاف تنها نیستم و  اکثریت مردم روشنفکر وآزاده ایران زمین در کنار من هستند، دلگرم می‌شوم . از این‌که می‌بینم سر دبیر روزنامه‌ای که افتخار خدمت در آن را داشته‌ام به خاطر نقد عملکرد اقتصادی دولت دست نشانده شما به 9 سال زندان محکوم می شود، اعتماد به نفس مضاعفی پیدا می‌کنم.

آقاى خامنه‌ای

وقتی به عاقبت معترضین و انباشت زندان‌ها از زندانیان سیاسى، عقیدتى و اعمال بدترین شکنجه‌ها و نادیده گرفتن حداقل حقوق و بعمل آمدن بدترین برخوردها در رفتارها با خانواده‌هاى زندانیان و اعدام قریب‌الوقوع تنی چند از عزاداران عاشورای حسینی می‌نگرم، انتظار روزهای سختی را بواسطه انتشار این نامه دارم !

22/10/1388

فرزند تحقیر شده‌ای از  ایران زمین

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,