Saturday, 18 July 2015
25 January 2021
با نزدیک شدن به نمایش آخرین فصل سریال پرطرفدار «لاست»

«غافل‌گیری تماشاگران لاست در آخرین فصل»

2010 January 14

فصل آخر «لاست» از دوم فوریه (13 بهمن) روی آنتن می‌رود، اما حتی خود بازیگران این سریال محبوب هنوز نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار بازماندگان جزیره اسرارآمیز است.

به گزارش خبرآنلاین، در فاصله کم‌تر از یک ماه به آغاز پخش فصل ششم سریال پرطرفدار «لاست» از شبکه ای‌بی‌سی، تهیه‌کنندگان این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار هشدار دادند تمام گره‌های داستانی باز نخواهد شد.

20100114-cul-lost

«کارلتن کیوز» یکی از مدیران تولید «لاست» به خبرنگاران گفته‌است: «قرار نیست به تمام سوال‌ها پاسخ داده شود. درست نیست همه چیز کتابی باشد.»

او ادامه داد: «البته خوشبختانه مخلوطی از پاسخ‌ها، فاش شدن رازها، افشاگری درباره شخصیت‌ها و نکات غافلگیرکننده ارایه خواهد شد.»

کیوز و دیمن لیندلوف یکی دیگر از خالقان «لاست» به این نکته نیز اشاره کردند که داستان فصل جدید دقیقن از آخر فصل پنجم و انفجار یک بمب هسته‌ای آغاز می‌شود. آن‌ها توضیح بیشتری ندادند.

لیندلوف و کیوز به این نکته هم اشاره کردند که پنج سال پیش و از همان آغاز سریال درباره پایان داستان تصمیم گرفته بودند، اما همچنان روی آن کار می‌کنند.

کیوز در این باره گفت: «ما مدت‌ها قبل و از همان زمان که به اسطوره‌شناسی فصل اول فکر می‌کردیم درباره تصویر پایانی به نتیجه رسیدیم. الان هم می‌دانیم کار را باید به کدام سمت پیش ببریم، ولی به نحوه اجرای آن فکر می‌کنیم.»

سریال «لاست» اولین بار سپتامبر سال 2004 روی آنتن رفت و تاکنون پنج فصل و در مجموع 103 اپیزود آن پخش شده است. داستان درباره بازماندگان یک سانحه هوایی است که در جزیره‌ای اسرارآمیز گیر افتاده‌اند.

این مجموعه به خاطر تعداد زیاد بازیگران و روند تولید آن یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های آمریکایی است. «لاست» در این مدت برنده 58 جایزه از جمله جوایز گلدن گلوب و امی شده و در سراسر دنیا از جمله ایران طرفداران بسیار دارد.

در این بین تهیه‌کنندگان سریال گفتند حتی کسانی که پنج فصل اول را ندیده‌اند برای دیدن فصل ششم با مشکل مواجه نخواهند شد. قرار است پیش از آغاز پخش فصل ششم خلاصه‌ای از پنج فصل اول روی آنتن برود.

تاکنون تنها هفت اپیزود از فصل ششم فیلمبرداری شده و بیشتر بازیگران هنوز نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار شخصیت‌هایی است که نقش آن‌ها را بازی می‌کنند.

لیندلوف گفت: «برای فکر کردن به پایان داستان هنوز وقت زیادی داریم و امیدوار هستیم همه پایان کار را بپسندند.»

چند روز پیش نیز کاخ سفید به طرفداران «لاست» اطمینان داد نطق سالانه رئیس جمهوری آمریکا که معمولن در آخرین سه‌شنبه ماه ژانویه انجام می‌شود با پخش اولین اپیزود فصل آخر مجموعه هم زمان نخواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: ,