Saturday, 18 July 2015
23 January 2021
درپی بازتاب مناظره تلویزیونی سه‌شنبه شب شریعتمداری با مصطفی کواکبیان

«عذرخواهی هوادارن موسوی از شریعتمداری»

2010 January 14

گفته می‌شود که تهیه‌کنندگان برنامه «رو به فردا» برای انتخاب طرف مناظره با افراد بسیاری از جبهه اصلاحات از جمله کسانی نظیر انصاری، منتجب‌نیا، مسجد جامعی و… تماس گرفته بودند که هیچ‌یک از آن‌ها حاضر به مناظره با شریعتمداری نشده بودند.

به گزارش کیهان، مناظره سه‌شنبه شب شریعتمداری با مصطفی کواکبیان بازتاب‌های بسیار گسترده‌ای پیدا کرد و موجی از تشکر و ابراز علاقمندی مردم را در پی داشته‌است و خبرنگاران کیهان از سراسر کشور گزارش داده‌اند که بازتاب‌های سخنان حسین شریعتمداری که در آن با ارایه سند نشان داده شد چگونه فتنه گران در حال اجرای مو به موی سناریوهای «موساد» و «سیا» در ایران بوده‌اند، بسیار وسیع بوده‌است.

20100114-shayee-monazerekeyhan

بنا به این گزارش، بلافاصله پس از اتمام مناظره هزاران پیامک میان بخش های وسیعی از جوانان و مردم تهران در دیگر شهرهای کشور مبادله شد که مضمون همه آن‌ها تشکر از این روشنگری‌ها بود. برخی از انبوه تماس گیرندگان ضمن قدردانی از صدا و سیما به دیرهنگام بودن این اقدام نیز اشاره می ‌ردند.

صبح روز چهارشنبه هم گزارش‌های مختلف حکایت از آن داشت که این مناظره روی توده‌های وسیعی از مردم تاثیر داشته است. از ساعات آغازین روز چهارشنبه هم‌کاران روزنامه کیهان با تماس‌های متعدد و بسیار پرحجم مردم و سیل نمابرها و ایمیل‌های آن‌ها مواجه بودند که تاکید داشت مناظره مزبور مصداق روشنی از آگاهی بخشی و بصیرت زایی موردنیاز مردم است.

کیهان در گزارش خود به عنوان یکی از جالب ترین نمونه ها  به نظر تعدادی از تماس گیرندگان با کیهان اشاره کرد ه است که که خود را از هواداران موسوی معرفی می‌کردند و ضمن پوزش از تصور قبلی خود نسبت به مدیر مسوول کیهان تاکید داشتند که با استدلال های شریعتمداری چهره حقیقی فریب دهندگان خود را شناخته‌اند!

برخی منابع در سازمان صدا و سیما هم به کیهان گفتند بیشترین تماس‌های دریافتی این سازمان در روز گذشته مربوط به این موضوع بوده‌است.

منبع

  • خبرآنلاین

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,