Saturday, 18 July 2015
31 May 2020
پاپاراتزی- قسمت هشتاد

«۱۰۰ دختر برتر بیکینی‌پوش سال ۲۰۱۲»

2012 August 30

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«ادل یا ازدواج کرده یا نامزد»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«ادل»، خواننده مشهور بریتانیایی، که هم‌اکنون حامله است هنوز با پدر فرزندش «سیمون کونکی» ازدواج نکرده است.

اما نکته‌ای که این هفته پاپاراتزی‌ها را جلب کرد، حلقه‌ای بود که ادل در دست چپش انداخته بود. حال همه به دنبال این هستند که آیا این دو با هم نامزد کردند یا ازدواج؟

او که نزدیک به یک سال است با سیمون رابطه دارد حالا با یک حلقه طلایی در انگشت دست چپش سوال‌برانگیز شده است.

………………………………………

«دوست‌دختر پرنس هری: با هری آینده‌ای ندارم»

«کریسیدا بوناس»، دوست دختر «پرنس هری»، که هفته گذشته عکس‌های لخت وی در اتاق‌خواب با یک دختر در لاس‌وگاس جنجال‌برانگیز شد، گفته است که با این حرکت هیچ آینده‌ای برای خودش و پرنس هری نمی‌بینید.

او که قرار بود در انتهای تابستان حتا با پرنس هری به یک سفر دو نفره بروند در این مورد دچار تردید شده است.

کریسیدا احتمال دارد رابطه‌اش را با «ویلیام» برادر کوچک‌تر هری از سر بگیرد.

پرنس هری حتا مجبور شد صفحه فیس‌بوک خود را به حالت غیرفعال دربیاورد.

………………………………………

«انتخاب 100 دختر بیکینی‌پوش به انتخاب تی‌اچ‌جی»

«تی‌اچ‌جی»، از این هفته انتخاب 100 دختر برتر با «بیکینی» برای سال 2012 را آغاز کرده است.

تی‌اچ‌جی که یک وب‌سایت خبری در خصوص چهره‌های مشهور است، برای 100‌امین نفر، «جودی مارش»، 99‌امین نفر، «آنا سوفیا» و 98‌امین نفر «کاندیس سوانپوئل» را انتخاب کرده است.

………………………………………

«لیبرتی رز: روپرت یک شانس دیگر دارد»

«لیبرتی رز»، همسر «روپرت سندرز»، کارگردان «توآیلایت»، که چندی است به دلیل بوسه عاشقانه همسرش از «کریستین استوارت» از روپرت عصبانی شده بود و به یک وکیل مراجعه کرده تا مراحل طلاق را پشت سر بگذارد تصمیمش را تغییر داده است.

پاپاراتزی‌ها که این هفته در انتظار گرفتن عکسی بدون حلقه ازدواج این زوج بودند به ناگاه با این خبر مواجه شدند؛ لیبرتی رز اعلام کرد یک شانس دیگر به همسرش می‌دهد.

………………………………………

«بچه تام کروز سالی 400 هزار دلار خرج دارد»

«تام کروز» پس از جدایی از «کیتی هولمز»، بر اساس رای دادگاه توافق کرده که سالانه مبلغ 400 هزار دلار را بابت نگه‌داری دخترشان «سوری» به کیتی پرداخت کند.

این ملبغ که باید به صورت ماهانه برای مدرسه، بیمه و دیگر موارد به حساب کیتی واریز می‌شود باید تا 18 سالگی سوری پرداخت شود.

البته این رقم برای پدری که دارای 250 میلیون دلار دارایی است مشکلی نخواهد بود.

………………………………………

«‌لادن طباطبایی: ما رفتیم، خداحافظ»

دوشنبه هفته گذشته (30 مردادماه) شبکه ایران با نگاهی به قسمت هفتم از مجموعه «شام ایرانی» یادداشتی با عنوان «رونمایی از کلفت لادن طباطبایی» یا «بفرمایید مهدکودک»! منتشر کرد که گویا طرح برخی موضوعات در این نقد و بازتاب آن در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های خبری چندان به مذاق لادن طباطبایی بازی‌گر سینما و تلویزیون خوش نیامده و دقیقن به همین دلیل با ارسال یادداشتی به تنها روزنامه سینمایی کشور که این روزنامه هم همان نقد را به نقل از شبکه ایران منتشر کرده بود، اظهار نارضایتی کرده و از بازی‌گری هم خداحافظی کند.

وی در بخشی از یک نامه که به این دلیل منتشر کرده گفته است: «بله، ما هم گاهی خاله‌زنک می‌شویم… بله، غم‌گین می‌شویم، شاد می‌شویم، گریه می‌کنیم، زار می‌زنیم، قهقهه می‌زنیم. بله ما هم برای همسران و فرزندان‌مان آشپزی می‌کنیم، لباس می‌شوریم، مریض می‌شویم، بیمارستان می‌رویم و… یادم هست یک‌بار زمانی که دخترم را باردار بودم، خانمی باتعجب از من پرسید: ا… شما باردارید؟ حمید فرخ‌نژاد وقتی شنید با طنز خاص خودش گفت: آخه بعضی‌ها فکر می‌کنن بازی‌گرها مثل آمیب از وسط نصف می‌شن!!!!»

وی ادامه می‌دهد: «خلاصه، ما 4 زن بازی‌گر، با جسارت تمام پیش‌قدم شدیم. هر چهار نفر فکر کردیم که چیزی برای پنهان کردن نداریم… صاف و صادق و شاد جلوی دوربین رفتیم. چه می‌دانستیم صداقت‌مان دروغ، صافی‌مان، ادا و شادیمان، کودکانه تعبیر می‌شود.»

لادن طباطبایی در بخش دیگری اشاره کرده: «یک باربیکیو ساده به چشم‌شان آمده و آن‌قدر بی‌ادب هستند که به خانم هم‌راه من توهین می‌کنند و او را کلفت خطاب می‌کنند. خانمی که زمان‌هایی که من سر کار هستم، برای خانواده‌ام غذا می‌پزند. منتقد کذایی نگران نباشند، چون بندرت سر کار می‌روم، شاید در سال جمعن ایشان 60 روز برایمان غذا بپزند!! باقی وقت‌ها خودم غذا می‌پزم و آشپز خوبی هم هستم. ایشان تا اندازه‌ای مشکل دارند که تلفظ باربیکیوی مرا مسخره می‌کنند و لابد سکته می‌کنند اگر بفهمند من چهار زبان دیگر غیر از فارسی بلدم. خب چاره چیست؟ همیشه به یاد گرفتن زبان علاقه داشتم و وقتم را با غیبت کردن از دیگران و تهمت زدن تلف نمی‌کردم. بابت استعدادم در آموختن زبان و لهجه‌های مختلف، این منتقد بسیار باسواد و مؤدب، باید مرا ببخشند. این شخص که این مطالب را به‌عنوان نقد نوشته است چه چیزی از زندگی من می‌داند که با لحنی توهین‌آمیز مرا متهم می‌کند؟ چطور می‌فرماید که ما چهار نفر نه آشپزی بلدیم نه خانه‌داری می‌دانیم؟ مگر خانه‌مان آمده؟ یا دست‌پخت ما را خورده؟ به نظر می‌آید که ایشان فقط فیلم‌های هیچکاک و برگمان و… می‌بینند که در یک برنامه مفرح مسابقه‌ای دنبال تعلیق می‌گردند. البته که باز هم دست مسئول این صفحه در بانی‌فیلم درد نکند که حداقل فحاشی‌های این شخص را حذف کرده‌اند. درعین حال تعجب می‌کنم از مسوول این صفحه… آیا اصولن هر چیزی را چاپ می‌کند و با تیتر نگاه دیگران، مسوولیت را از سر خود باز می‌کند؟»

وی در پایان آورده است: «زمانی که بازیگری را شروع کردم، تصمیم داشتم مثل نازنینم، خانم جمیله شیخی باشم. زمانی که ایشان فوت کردند، روح‌شان شاد، گفتم من هم مثل او تا آخرین روزهای زندگی بر صحنه می‌مانم. اما، زمان انسانی دایره‌وار نمی‌گذرد. وقتی حرفی برای گفتن نداری، باید بروی … شاد و پیروز باشید.»

………………………………………

خبرهای خطی

–          «کیم کارداشیان» در لباس عروسی.

–          استریپتیز «کیت آپتون» مدل آمریکایی برای هدفون «اسکال‌کندی».

–          «لنیدسی لوهان» و اتهام یک دزدی دیگر.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , 

۲ Comments


 1. SaRa
  1

  یعنی شما دو نفر شاهکارید.
  خیلی دوستتون داریم.
  کاش میشد شما ها برید شبکه جم برنامه تونو اجرا کنید
  خیلی خیلی خیلی دستتون درد نکنه آقا بهنام و خانم بیتا


 2. marzi
  2

  باتشکر ازبرنامه عالیتوووون اجرای بیتای عزیز عالییییییییییییییه