Saturday, 18 July 2015
29 March 2023
تازه‌های هتل، غذا و نوشیدنی در

«نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی، هتل و رستوران»

2009 August 11

20090811_news_fhm

دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی، رستوران و هتل  صبح امروز در مرکز همایش‌های کوالالامپور (KLCC) افتتاح شد.

(FHM2009) عنوان نمایشگاهی‌است که به مدت 4 روز برپاست و در آن تازه‌ترین محصولات و دستاوردهای فن‌آوری در زمینه غذا، نوشیدنی، رستوران، هتل و سایر صنایع وابسته عرضه می‌گردد.

علاوه بر مالزی، نمایندگانی از 35 کشورجهان ازجمله ایالات متحده، انگلستان، اسپانیا، استرالیا، فرانسه، آلمان، کانادا، ژاپن، کره، هند و سنگاپور در این نمایشگاه حضور دارند.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه وزیر توریسم مالزی، رئیس اتحادیه هتل‌داران این کشور و جمع زیادی از مسوولان صنعت توریسم  هم‌چنین شرکت‌ها و صنایع وابسته به غذا، خدمات و هتل حضور داشتند.

داتو سری ین‌ین، وزیر توریسم مالزی در این مراسم تاکیدکردکه برگزاری این نمایشگاه اتفاق بسیار منحصربفردی است، آن‌هم در زمانی که دولت مالزی مالکان هتل‌ها و رستوران‌ها را تشویق به تلاش در جهت رشد و توسعه خدمات به مشتری و صنعت گردش گری می‌کند.

رئیس اتحادیه هتل‌داران مالزی نیز با اشاره به این که این نمایشگاه فرصتی است برای ارایه و آشنایی با آخرین محصولات، خدمات و فن‌آوری روز دنیا دراین صنعت، افزود که حضور پرقدرت شرکت‌کنندگان در این دوره آن را به بزرگ‌ترین رویداد در این حوزه مبدل کرده‌است.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی، رستوران، هتل و صنایع وابسته از روز 11 تا 14 آگوست از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر پذیرای بازدیدکنندگان است. ساعت بازدید این نمایشگاه در روز 14 آگوست 10 تا 5 بعد از ظهر اعلام شده‌است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|