Saturday, 18 July 2015
24 January 2020
سامانه فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت مخابرات راه‌اندازی شد

«مژده، اینترنت پرسرعت هم رسید»

2012 October 26

منوچهر نوبنیاد / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

سامانه فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت مخابرات راه‌اندازی شد، این سامانه در کنار سامانه ۲۸۲۸ به عنوان مرکز فروش، پاسخ‌گویی، دایری و پشتیبانی اینترنت پرسرعت «ADSL» است که ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده ارایه خدمات به متقاضیان خواهد بود.

سامانه ۲۰۲۰ به عنوان مرکز فروش و پشتیبانی سرویس اینترنت پرسرعت در مخابرات استان تهران و هشت استان دیگر راه‌اندازی شد.

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرده است: سامانه ۲۰۲۰ با هدف هم‌سان سازی کدهای خدماتی در سطح کشور و در راستای احترام به حقوق مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران راه‌اندازی شده است.

این سامانه در کنار سامانه ۲۸۲۸ به عنوان مرکز فروش، پاسخ‌گویی، دایری و پشتیبانی اینترنت پرسرعت «ADSL» است که ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده ارایه خدمات به متقاضیان خواهد بود.

متقاضیان و مشترکان پس از تماس با شماره ۲۰۲۰ به مرکز ارتباطی شرکت مخابرات استان تهران متصل شده و بدون هیچ‌گونه مراجعه‌ای نسبت به خرید و یا رفع خرابی اینترنت پرسرعت می توانند اقدام کنند؛ پس از تماس، درخواست مشترکین در سیستم ثبت شده و کارشناسان در اسرع وقت به صورت مکانیزه درخواست‌ها را پی‌گیری می‌کنند.

زمان با سال‌روز پیوند امام علی امام اول شیعیان و فاطمه دختر پیامبر اسلام و روز خانواده اولین جشنواره فروش اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران را با شرایط ویژه آغاز می‌شود.

این جشنواره شامل استان‌های زیر خواهد بود:

۱- خراسان رضوی

۲- اصفهان

۳- فارس

۴- مرکزی

۵- یزد

۶- کرمان

۷- قم

۸- قزوین

در این جشنواره در ازای پرداخت تعرفه جاری شرکت طبق جدول ذیل، می‌توان با عقد قرارداد یک‌ساله و بدون پیش پرداخت و به‌صورت پرداخت اقساطی بر روی قبض تلفن ثابت از دو برابر حجم قابل استفاده در ماه بهره‌مند شد.

مشتریان فعلی شرکت نیز می‌توانند در طول ایام جشنواره از تخفیف ویژه نیم بها بودن حجم دانلود مازاد استفاده کنند.

حجم دانلود خریداری شده در طول مدت جشنواره تا دوازده ماه بعد قابل استفاده خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این باره می‌توانید با شماره ۲۰۲۰ تماس حاصل کنند.

مطابق اعلام شرکت مخابرات، تعرفه‌های مورد نظر این جشنواره به شرح زیر است:

 

مـزایای طرح جشـنـواره برای مشتریان عبارتست از:

۱- امکان استفاده از اینترنت با دو برابر حجم دانلود بیش‌تر و قیمت یک‌سان نسبت به طرح عادی در طول مدت یک‌ساله قراداد: در این طرح برای رفاه حال مشتریان با همان میزان پرداختی امکان استفاده از دو برابر حجم دانلود فراهم شده که با توجه به این قیمت در موارد مشابه صرفه جویی قابل توجهی را برای مشتریان به هم‌راه دارد.

۲- تسهیلات مالی برای مشتری با توجه به پرداخت اقساطی بدون پیش پرداخت: این مزیت برای تمامی متقاضیان ( با درنظر گرفتن شرایط اعلام شده توسط شرکت مخابرات استان) درنظر گرفته شده و متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به تقسیط مبلغ قرارداد اقدام کنند.

۳- پرداخت صورت‌حساب «ADSL» به‌صورت اقساطی بر روی قبض تلفن ثابت باعث مقرون به صرفه بودن استفاده از این سرویس می‌باشد: در این طرح برای رفاه حال مشتریان پیش بینی شده تا کلیه محاسبات هزینه ای «ADSL» پس از استفاده بر روی قبض تلفن ثابت دریافت شود.

۴- امکان دریافت تقاضا در اکثر مراکز تلفن شهری: با توجه به گستردگی شبکه مخابراتی کشور، بستری مناسب برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت آماده گردیده که نظر به استقبال هم‌وطنان عزیز اولویت واگذاری با متقاضیانی است که زودتر تقاضای خود را ارایه کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,