Saturday, 18 July 2015
05 December 2023
لیگ برتر فوتبال ایران،

«پیروزی پرگل پرسپولیس در ورزش‌گاه آزادی»

2012 November 01

خبر / رادیو کوچه

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، روز چهارشنبه، با برگزاری شش دیدار به پایان رسید که در مهم‌ترین دیدارها، پرسپولیس تهران توانست به یک پیروزی پرگل و ارزش‌مند دست یابد و ملوان هم با یک پیروزی به مکان دوم جدول رسیده است.

بعدازظهر چهارشنبه، 31 اکتبر، در نخستین دیدار از روز سوم هفته چهاردهم، فجرسپاسی شیراز برابر سایپای البرز قرار گرفت و این بازی را با نتیجه یک بر صفر، از حریف البرزی خود برد.

ملوان بندرانزلی هم در یک بازی دشوار برابر گهر درود یک بر صفر پیروز شد تا با این نتیجه به مکان دوم جدول رده‌بندی صعود کند.

در ادامه هم سه بازی با نتایج مشابه صفر بر صفر به پایان رسید. در این دیدارها ذوب‌آهن با راه‌آهن ری دیدار کرد. صبای قم با فولاد خوزستان و نفت آبادان هم با مس کرمان مسابقه‌هایی را انجام دادند.

در آخرین و از مهم‌ترین دیدارهای این هفته هم پرسپولیس تهران به مصاف پیکان قزوین رفت. در حالی که هر دو تیم برای بهبود وضعیت خود در جدول در ورزش‌گاه آزادی با هم دیدار کردند پرسپولیس در یک بازی پرگل توانست شش بر صفر حریف خود را از پیش رو بردارد و با این پیروزی در مکان یازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال ایران ایستاد.

بیشتر بخوانید:

 «پیروزی سخت سپاهان و توقف تراکتورسازی»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,