Saturday, 18 July 2015
16 January 2021
كیهان:

«زلزله هائیتی کار آمریکا است»

2010 January 21

روزنامه کیهان زلزله هائیتی را کار آمریکا دانسته و نوشته است که  زمین‌لرزه هائیتی را آمریکا با استفاده از سلاح مخوف «هارپ» به وجود آورده‌است.

به گزارش آینده، روزنامه کیهان که معتقد است موارد اتفاق افتاده در حوادث بعد از انتخابات کاملن بر‌اساس نقشه طراحی شده سرویس‌های آمریکا و… پیاده شده‌است، زله هائیتی را هم کار آمریکا دانسته و نوشته است: «زمین لرزه هائیتی را آمریکا با استفاده از سلاح مخوف «هارپ» به وجود آورده است.

20100121-shayee-zelzelehayeeti

به گزارش سایت های اینترنتی از جمله «آلترانفو» و «لوپست»، بسیاری از دانشمندان پنج قاره معتقدند که زمین لرزه هائیتی (3/7ریشتر) به کمک سیستم آب و هوایی «هارپ» ایجاد شده و به کمک این سلاح مخوف است که «امپراتوری آمریکایی- صهیونیستی» نه تنها موجی خارق العاده از سرما را در اروپا پدید آورده تا تلاش‌های مخالفان جهانی با پدیده گرم شدن آب و هوای کره زمین را مسدود سازد، بلکه بلافاصله نیز زمین‌لرزه «ویرانگر» هائیتی را تدارک دیده تا ناوگان خود را با هدف نهایی اشغال کوبا و ونزوئلا، در دریای کارائیب مستقر سازد.

گروهی دیگر از دانشمندان که آن ها نیز آمریکا را به استفاده از سلاح «هارپ» متهم می‌کنند، دلیل ایجاد زلزله در هائیتی و «اشغال نظامی» سریع این کشور را وجود ذخایر نفتی غنی آن می‌دانند که چیزی از ذخایر نفتی ونزوئلا کم ندارد

گروهی دیگر از دانشمندان که آن ها نیز آمریکا را به استفاده از سلاح «هارپ» متهم می‌کنند، دلیل ایجاد زلزله در هائیتی و «اشغال نظامی» سریع این کشور را وجود ذخایر نفتی غنی آن می‌دانند که چیزی از ذخایر نفتی ونزوئلا کم ندارد. این کارشناسان با تأکید بر این‌که آمریکا قطعن در هائیتی از سلاح «هارپ» استفاده کرده است، به اظهارات «زبیگنیو برژینسکی»، مشاور سابق «جیمی کارتر» و مشاور کنونی «اوباما» اشاره می‌کنند که «هارپ» را سلاحی برای بی‌ثبات کردن کشورهای غیرمتحد با واشنگتن توصیف کرده‌است. به گفته «برژینسکی»، «تکنولوژی روش‌هایی را در اختیار کشورهای بزرگ قرار می‌دهد که به کمک آن می‌توانند جنگ‌هایی سریع و غافلگیرکننده به راه اندازند بدون آن‌که حتی نیروهای امنیتی‌شان در جریان قرار گیرند.»

او اضافه می‌کند: «ما روش‌هایی در اختیار داریم که به کمک آن‌ها می‌توانیم تغییراتی در آب وهوا، از جمله خشکسالی و توفان به وجود آوریم، و این امر می‌تواند توانایی‌های یک دشمن بالقوه را تضعیف و آن را به پذیرش شرایط ما وادار سازد.»

از دیدگاه کارشناسان، آنچه درمورد زلزله هائیتی تعجب برانگیز است این نکته است که این زمین لرزه در منطقه‌ای به وقوع پیوسته که «زلزله خیز» نیست، ضمن آن‌که این کشور فقیر و کوچک در نزدیک به منطقه‌ای در پورتوریکو قراردارد که شعبه‌ای از سیستم هارپ در آن مستقر است.

در این حال، زمین لرزه در ساعتی از روز به هنگام غروب آفتاب که آسمان به سرخی می‌گراید و غبارآلود به نظر می‌رسد، ایجاد شده تا وضعیت آسمان وضعیت حاصل از استفاده از سلاح «هارپ» را بپوشاند. از دیگرسو، کارشناسان از خود می‌پرسند چگونه چنین زلزله شدیدی می‌توانسته صرفن در نقطه‌ای کوچک به وقوع بپیوندد بی آن‌که مناطق نزدیک به آن مانند جمهوری دومنیکن حتی آن را احساس نکنند و هیچ سونامی نیز ایجاد نشود؟! این درحالی است که هیچ کارشناس برجسته‌ای در رسانه‌های شمال آمریکا و کارائیب در شب حادثه درمورد رویدادی به این عظمت اظهارنظر نکرده است.

نیروی دریایی آمریکا هم اکنون هائیتی و بانک مرکزی آن را در اشغال دارد که پایگاهی برای پولشویی این کشور بوده‌است. نیروهای آمریکایی هم‌چنین از هنگام ورود به هائیتی به هیچ داوطلب کمکی اجازه ورود به این کشور را نداده، کار کمک رسانی به مردم را مختل کرده‌اند و ابتکار عمل را نیز از دیگر کشورها از جمله فرانسه گرفته‌اند.

در این راستا، «آلن ژوایانده» وزیر مسوول کمک رسانی بشردوستانه فرانسه از سازمان ملل خواسته است نقش آمریکا را در این میان «روشن» سازد.

گفتنی است که سیستم «هارپ» سلاحی آب و هوایی است که از طریق ارسال یک انرژی فوق العاده به لایه یونوسفر (لایه فوقانی اتمسفر)، مولکول‌های آن را به تپش انداخته و به بازتاب قدرتمند این انرژی وادار می سازد. این انرژی پس از «کانالیزه» شدن می‌تواند اختلالاتی مانند خشکسالی، بارش برف و باران، سرمای شدید، سونامی، توفان، زلزله و… در نقطه تعیین شده، به وجود آورد. این سلاح آب و هوایی به مجموعه نظامی -صنعتی بیلدربرگ (اربابان جهان) تعلق دارد.»

چاوز گفته‌است: این امر در اثر آزمایش سلاحی فوق مدرن در دریای کارائیب رخ داده که نتیجه اصلی آن تخریب ایران با کمک این زمین‌لرزه است

از سوی دیگر «هوگو چاوز»، رئیس‌جمهوری ونزوئلا نیز مدعی شد که آمریکایی‌ها باعث بروز زمین‌لرزه قوی اخیر در هائیتی شده‌اند که در اثر آن ده‌ها هزار تن جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش ایلنا، چاوز گفته‌است: «این امر در اثر آزمایش سلاحی فوق مدرن در دریای کارائیب رخ داده که نتیجه اصلی آن تخریب ایران با کمک این زمین‌لرزه است.»

نشریه اسپانیایی «ای‌بی‌سی» به نقل از چاوز گزارش داد که به احتمال قوی با علم بر این‌که چنین زمین‌لرزه‌ای چه خسارت هنگفتی می‌تواند به هائیتی برساند آن‌ها (آمریکا) ژنرال کین را برای کنترل تلاش‌هایی که درباره امدادرسانی انجام می‌شود به این کشور زلزله‌زده اعزام کرده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,