Saturday, 18 July 2015
28 September 2023
لیگ برتر فوتبال ایران،

«شکست استقلال و نزدیک شدن سپاهان به صدر جدول»

2012 November 29

خبر / رادیو کوچه

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، روز چهارشنبه، 28 نوامبر، با برگزاری 9 دیدار پیگری شد که در مهم‌ترین بازی‌ها، استقلال برابر میهمان خود شکست خورد و سپاهان فاصله‌اش را با صدر جدول به یک امتیاز رساند.

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت 15 با دیدار فجرسپاسی شیراز و پیکان قزوین آغاز شد که دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در دیدار هم‌زمان نیز تراکتورسازی تبریز برابر میهمان خود آلومینیوم هرمزگان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

شش دیدار دیگر از هفته شانزدهم از ساعت 15:15 دقیقه آغاز شد که به ترتیب سپاهان اصفهان در خانه سه بر صفر داماش گیلان را درهم کوبید.

ملوان بندرانزلی که میزبان پرسپولیس تهران بود روند پیروزهای تیم تهرانی را متوقف کرد و به تساوی دو بر دو برابر پرسپولیس رضایت داد.

نفت آبادان و ذوب‌آهن اصفهان هم به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافتند.

راه‌آهن ری برابر میزبان خود توانست با یک گل به برتری دست یابد و سه امیتاز بازی را از آن خود کند.

گهر درود هم در ادامه ناکامی‌ها خود این‌بار هم در خانه در دیدار با مس کرمان با یک گل شکست خورد تا هم‌چنان در قعر جدول بایستد.

نفت تهران هم برابر میهمان خود سایپای البرز بدون گل متوقف شد.

اما در مهم‌ترین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران در ورزش‌گاه آزادی از ساعت 17:30 در حالی به مصاف فولاد خوزستان رفت که در صورت پیروزی می‌توانست قهرمانی نیم‌فصل را یک هفته به پایان نیم‌فصل مانده مسجل کند.

استقلال که میزبان تیم فولاد بود در یک بازی حساس و پرگل برابر تیم خوزستانی با نتیجه سه بر دو شکست خورد تا این تیم برای قهرمانی نیم‌فصل یک هفته دیگر صبر کند.

با نتایج به‌دست آمده، تیم استقلال با همان 31 امتیاز در صدر ایستاده و تیم سپاهان اصفهان با یک امیتاز اختلاف در مکان دوم و تیم‌های فولاد، ملوان و راه‌آهن با 26 امتیاز و اختلاف گل در رتبه‌های سوم تا پنجم ایستادند.

 بیشتر بخوانید:

 «پیروزی پرسپولیس در آخرین دقایق برابر حریف اصفهانی»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd318351 buy tadacip acyclovir vigra amoxicillin 250 mg continue reading