Saturday, 18 July 2015
08 August 2020
در جمع خبرنگاران مطرح شد

«عسگر اولادی: دولت وحدت ملی طرحی پوچ است»

2012 November 30

خبر / رادیو کوچه

روز پنج‌شنبه، نهم آذرماه، «حبیب‌اله عسگر اولادی مسلمان»، دبیرکل «جبهه پیروان خط امام و رهبری»، در حاشیه مجمع عمومی این حزب به سوالات خبرنگاران درباره مسایلی چون انتخابات آینده ریاست‌جمهوری پاسخ گفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ دبیرکل پیشین «حزب موتلفه اسلامی» دولت وحدت ملی را طرحی پوچ ارزیابی کرد و افزود: ما نمی‌توانیم با کسانی که هنوز خود را از براندازان جدا نکرده‌اند وحدت کنیم، چراکه وحدت ما ایمانی بوده و با وحدت ملی شدنی نخواهد بود و وحدت ما آهنگ ولایت دارد.

آقای عسگر اولادی همچنین از حضور ۴٠ نامزد در انتخابات دوره یازدهم ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت ٢۵تن از آنان اصول‌گرا، و بقیه منفرد یا اصلاح‌طلب خواهند بود. وی گفت که جبهه پیروان خط امام و رهبری با ١٠ تا ١٢ نفر از نامزدهای اصول‌گرا جلسه خواهد گذاشت. آقای عسگر اولادی محورهای این جلسات را «گفتمان انتخابات، حرکت بر طبق آهنگ رهبری و دغدغه‌های مردم، برنامه‌محوری بر اساس این گفتمان برای دولت‌های آینده و ارایه پیشنهادها برای مصادیق[مذکور]» دانست.

وی در رابطه با اظهارات اخیر «محمد موسوی‌خوئینی‌ها» در مورد عدم اعلام برائت از آنان که در ادبیات زمامداران جمهوری اسلامی «سران فتنه» نامیده می‌شوند، اظهار داشت: «آقای موسوی خوئینی‌ها اختیار دارد که اعلام برائت نکند، اما طبیعی است که مردم نمی‌پذیرند. فتنه‌گران کارهای زشتی علیه خط امام و امام حسین انجام دادند، اما نمی‌گویم که نامزدها این کارها را کرده‌اند و در واقع بنده آن نامزدها را اهل فتنه نمی‌دانم، بلکه اهل فتنه دور آنها جمع شده‌اند. آن‌ها می‌گویند که ما نباید اعلام برائت کنیم چرا که خودمان موسوی را معرفی کرده‌ایم، اما در حال حاضر بحث ما این است که این جریان در دوران انتخابات در خیابان‌ها آشوب کردند».

«جبهه پیروان خط امام و رهبری» نام تشکلی است که از ائتلاف ١۴ گروه سیاسی اصول‌گرا تشکیل شده و سمت دبیرکلی این جبهه را «حبیب‌اله عسگر اولادی»، دبیرکل پیشین حزب موتلفه اسلامی و از چهره‌های اصلی کنونی این حزب برعهده دارد.

بیشتر بخوانید:

«محمد موسوی خوئینی‌ها: نباید به هر قیمتی در انتخابات شرکت کرد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,