Saturday, 18 July 2015
18 January 2021

«اطلاعیه روابط عمومی حزب اعتماد ملی»

2010 January 25

رادیو کوچه

روابط عمومی حزب اعتماد ملی که رهبری آن را مهدی کروبی از معترضین به دولت ایران برعهده دارد در اطلاعیه‌ای خواستار برگزاری انتخابات واجتماعات آزاد در ایران شد.
این اطلاعیه پس از دیدار مهدی کروبی و خانواده علیرضا بهشتی فرزند اولین رییس قوه قضاییه ایران که هم‌اکنون به دلیل حمایت از میرحسین موسوی از دیگر معترضین به دولت، در زندان به سر می‌برد، منتشر شد.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «آن کسانی خواب هستندکه سالهاست حقوق مردم را نادیده می گیرند و نمی فهمند که بازداشت فرزندان این انقلاب مانند علیرضا بهشتی و آوردن آنها با لباس زندانی و دمپایی، در دادگاه انقلاب و زیر عکس شهید بزرگوار آیت الله بهشتی چه معنایی می دهد. آن کسانی خوابند که نمی دانند چه اتفاقی افتاده است تا بعد از ۲۷ سال در ختم شهید بهشتی نیروهای ضد شورش با باتوم و سپر باید مستقرباشند و این مراسم تحت شدیدترین تدابیر امنیتی برگزار شود. آن کسانی خوابند و هنوز بیدار نشده اند که جمعیت ۳ میلیونی مردم را در ۲۵ خرداد ندیدند و سکوت با معنای آنها را نشنیدند. آن کسانی خوابند که به رغم کشتار در بازداشتگاه کهریزک که ننگی برای این انقلاب شد ، عامل اصلی آن را در کنار خود می نشانند و از او تقدیر می کنند و در مصونیت آهنی قرار می دهند.آیا می خواهید بدانید که دیگر چه کسانی خوابند و چه زمانی وقت بیداری آنهاست؟ انتخابات آزاد برگزار کنید یا اجازه برگزار یک تجمع آزاد و امن به هواداران آقایان کروبی و موسوی بدهید تا بیبند مردم چگونه بیدارتان می کنند. پس لازم است بدانید که آقای کروبی محکم و استوار ایستاده و برای تمامی سخنان خود سند دارد.»
گفته می‌شود این نامه در پاسخ به نوشته‌ی یکی از روزنامه‌های حامی دولت که آقای کروبی را در «خوابی هفت ماهه» و «عامل اسراییل و آمریکا» خوانده بود، منتشر شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,