Saturday, 18 July 2015
04 December 2020
آقای گجت

«آزمایش‌گاه‌ها هم از بنزین می‌ترسند»

2013 January 10

دامون / رادیو کوچه

Damoon@koochehmail.com

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

هوای تهران باز هم آلوده است و در هفته گذشته کار به تعطیلی مدرسه‌ها و اداره‌ها کشید. خبرهایی از بیماری و مرگ شهروندهای تهرانی به گوش می‌رسد. بسیاری بنزین تولید داخل را عامل این آلودگی می‌دانند، خبری که تا مدتی به عنوان شایعه دست به دست می‌شد ولی حقیقت این است که حتا آزمایش‌گاه‌های ایران هم از تست این بنزین منع شدن و حاضر به دادن اطلاعات در مورد این تولید بومی و ملی نیستند. ماسک‌ها حکمن سیاهند. یه زمانی می‌گفتن بعد این که دستت رو به سکه می‌زنی، سریع بشورش، روش هم شیر بخور، حالا شهروند‌ها باید برن تو وان شیر؟ شیر کیلو چنده؟

20130110-Gadjet-Koocheh

از دود تهران به سرفه افتادیم، بریم ژاپن ببینیم سونی چی میگه، دقت کردین چی گفت؟ گفت دیگه وقت خداحافظی با پلی استیشین ٢ رسیده. میگه سیزده ساله داریم می‌فروشیمش، صد و پنجاه میلیون حبه کنسول دادیم به خورد مردم، پیکان که نیس چهل سال تولیدش کنیم، ببند درو که پلی استشین جدید داره میاد.

من چرا باید همشو توضیح بدم؟ فایل صوتی را بشنوید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    بقول یکی از دوستان, آزمایشگاه برای چی میخواهید این تنها تفریح را هم از دست دوستان در بیاورید. اگر ثابت شود که این بنزین نیست که بمردم ارائه میگردد , نفت است و حالا هر چی اونوخت چطوری عوام الناس را بدون سرو صدا و دنگ وفنگ و هزینه برای دوستان راهی بهشت زهرا نمائید. جمعیت زیاد و خرج پدر خانواده بالا صبر کنید وقتی به حودود بیست سی ملیون رسیدیم” البته در سایه توجهات بنزین ایرانی ” وضع شما ها هم خوب میشود و همه چیز ارزان. صبر کنید و نق نزنید