Saturday, 18 July 2015
25 October 2021
آیت‌اله جنتی:

«انتخابات آزاد رمز شورش است»

2013 January 11

خبر / رادیو کوچه

«آیت‌اله احمد جنتی» امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه ٢٢ دی، واژه «انتخابات آزاد» را کلید و رمز شورش خواند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران، با بیان این‌که «انتخابات آزاد کلیدواژه و رمز شورش شده است همان طور که در گذشته تقلب رمز شورش شد»، افزود: «کله‌گنده‌ها و شکست‌خورده‌های سیاسی، امروز از انتخابات آزاد صحبت می‌کنند و یکی از آن‌ها که گردن کلفت‌تر از همه است از مدت‌ها قبل این موضوع را مطرح کرد و بقیه هم به دنبال آن این بحث را مطرح می‌کنند و در خارج هم منافقان، سلطنت‌طلب‌ها، آمریکا و اسراییل همان را می‌گویند».

«آیت‌اله جنتی» هم‌چنین با اشاره به این‌که «در ایران هر ساله انتخابات داشته‌ایم که همیشه سالم برگزار شده است» گفت: «شاهد این امر تمام ملت است و چه کسی می‌گوید که انتخابات در ایران آزاد نبوده آیا کسی را به زور به پای صندوق آورده‌اند و یا کسی به زور ثبت نام کرده و یا این‌که گفته شده به چه کسی رای بدهید یا ندهید؟»

20120805-janati-koocheh

وی با بیان این‌که «گفته شده راه براندازی انقلاب و حکومت اسلامی در ایران،‌ انتخابات آزاد است» ادامه داد: «می‌گویند اگر انتخابات آزاد باشد حکومت را ساقط می‌کنیم و چطور مدعیان سیاست که در دوره‌هایی کار دستشان بود حرف‌های آن‌ها را می‌زنند؟ آیا خجالت نمی‌کشند حرفی که آن‌ها می‌زنند این‌ها هم تکرار می‌کنند؟»

سه‌شنبه گذشته (١٩ دی) نیز «آیت‌اله خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی طی یک سخن‌رانی در جمع مردم شهر «قم»، از کسانی که به گفته‌ی او، لفظ «انتخابات آزاد» را به صورت دایم تکرار می‌کنند، انتقاد کرده و گفته بود: «معلوم است که انتخابات باید آزاد باشد، مگر بیش از سی انتخابات سه دهه اخیر آزاد نبوده است؟ در کدام کشور انتخابات از ایران آزادتر است؟ مراقب باشید این حرفهای شما مردم را از انتخابات مایوس نکند».

بیشتر بخوانید:

«انتقاد آیت‌اله خامنه‌ای از به‌کارگیری مکرر لفظ انتخابات آزاد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۲ Comments


  1. محمد
    1

    به کچل معمولا میگویند زلفعلی!


  2. تهمورث
    2

    یک دوست سلطنت طلب دارم که خیلی مامانه. چند روز پیش بهش زنگ زدم که آدینه شب شام دعوت داری, گفت کیا هستند؟ گفتم یکی از دوستان مجاهدهم هم هست, از شمعون کلیمی نماینده صهیونیستهای واشنگتن هم دعوت شده. با دلخوری گفت دیگه کی ؟ با کسی نیست غیر از نماینده سابق ساواک در آلمان. بهم شروع به چند جمله بی ادبانه که لابد نماینده کنگره آمریکا و شخص کامرون هم هستند. گفتم درست حدس زدی! در حالیکه فحش میداد و میگفت نه من و نه تو مردک مگر مغز خر خوردی منو دست انداختی و تلفن را قطع کرد؟ حالا نمیدونم به جناب جنتی و از همه مهمتر حسین شریعتمداری جانم چطور ثابت کنم که بابا سلطنت طلب ها از جمع مورد ادعای شما خارج شدند