Saturday, 18 July 2015
01 December 2023
غلام‌علی حداد عادل:

«شایعات مربوط به مجتبی خامنه‌ای برای تخریب وجهه ولایت است»

2013 January 13

خبر / رادیو کوچه

«غلام‌علی حداد عادل» نماینده مجلس و پدر عروس «آیت‌اله خامنه‌ای» طی یک سخن‌رانی در شهر «اصفهان»، توضیحاتی درباره شایعه‌های مربوط به ثروت «مجتبی خامنه‌ای» داماد خود ارایه کرد. وی هم‌چنین تعداد زندانیان سیاسی را کمتر از زمان قبل انقلاب ۵٧ دانست. این در حالی است که بسیاری از مقامات جمهوری اسلامی، از اساس وجود «زندانی سیاسی» را در ایران انکار می‌کنند.

بنا بر گزارشی که روز شنبه ٢٣ دی‌ توسط «خبرگزاری دانشجویان ایران»(ایسنا) منتشر شد، آقای «حداد عادل» با انتقاد از برنامه‌های شبکه‌هایی چون «بی.بی.سی» و «صدای آمریکا» درباره پوشش خبرهای مربوط به ایران، گفت: «ما از این افراد دلسوز می‌پرسیم قبل از انقلاب چندهزار زندانی سیاسی وجود داشت، آن‌ها را در کجا و زیر چه شکنجه‌هایی قرار می‌دادند، مگر ده‌هزار زندانی سیاسی در قبل از انقلاب وجود نداشت؟ دل رحیمانه شما آن موقع کجا بود؟»

20111008-hadad1-koocheh

«غلام‌علی حداد عادل» با اشاره به پیام‌های تبریک رییس جمهور آمریکا به مناسبت نوروز ایرانی گفت: «آقای اوباما پیام تبریک نوروزی می‌دهد و ملت ایران را خطاب می‌کند که ما آرزوی آزادی شما را داریم اگر شما طرفدار آزادی هستید، چرا برای کشورهای دیگر منطقه دل نمی‌سوزانید؟ یعنی فقط ایران زندانی سیاسی دارد؟»

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، یکی از برنامه‌های دشمن را تخریب جایگاه ولایت در ذهن و دل مردم خراب دانست و نمونه‌ای از این ترفندها را شایعات مربوط به «مجتبی خامنه‌ای»، فرزند رهبر جمهوری اسلامی خواند. وی در این‌باره گفت: «در فتنه ٨٨ گفتند یک کامیون حاوی شمش طلا متعلق به آقا مجتبی خامنه‌ای از کشور خارج شده است و در گمرک ترکیه متوقف شده، باید از خود بپرسیم چرا این حرف مطرح می‌شود؟ آن‌ها می‌خواهند بگویند ولایت فقیه هم مانند دیگران است و هدفشان جدایی ملت از ولایت است».

دکتر «غلام‌علی حداد عادل» ادامه داد: «گفته شد برای این‌که آقا مجتبی خامنه‌ای صاحب فرزند شود او و همسرش در یکی از بیمارستان‌های لندن یک میلیون پوند خرج کرده‌اند، ولی من به آن‌ها می‌گویم بچه آقا مجتبی، نوه بنده هم است و برای به دنیا آمدن نوه من نه کسی به خارج رفته نه پول زیادی خرج کرده است، نوه من در یکی از بیمارستان‌های تهران با مبلغ پانصدهزار تومان به دنیا آمده و دکتر او هم همین خانم مرضیه وحید دستجردی بوده و پرونده این عمل هم در بیمارستان موجود است».

بیشتر بخوانید:

«تاخت اختلاش مشایی با اختلاس نجومی مجتبی خامنه‌ای»

«آقای خامنه‌ای لطفن ادامه دهید»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , ,