Saturday, 18 July 2015
05 December 2023
مرد فوتبال نیستم

«استعفای رویانیان از ریاست ستاد سوخت و مدیریت پرسپولیس»

2013 January 16

خبر / رادیو کوچه

روز سه‌شنبه‌ ٢۶ دی‌ماه، سردار «محمدرضا رویانیان» به صورت هم‌زمان از دو مقام «مدیریت عامل باشگاه پرسپولیس» و «ریاست ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت کشور» استعفا داد.

به گزارش «خبرگزاری دانشجویان ایران»(ایسنا) سردار رویانیان با اشاره به جلسه روز سه‌شنبه خود با رییس دفتر ریاست جمهوری گفت: «در این جلسه درخواست کرده‌ام تا به دلیل فشار کاری و خستگی ناشی از ریاست ستاد حمل و نقل و سوخت کشور، کناره‌گیری کنم. از سوی دیگر از وزیر ورزش نیز درخواست کرده‌ام تا از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کنار بروم که در این خصوص قرار است جلسه‌ای با عباسی داشته باشم».

20130116-Royanian-Fars-Koocheh

وی افزود: «طی این مدت فشار زیادی به بنده وارد شده و نگران آن هستم که نتوانم به دلیل خستگی وظایف خود را در این پست‌ها به طور کامل انجام دهم، لذا درخواست کرده‌ام تا به شغل قبلی خود در ستاد کل نیروهای مسلح بازگردم».

«محمدرضا رویانیان» هم‌چنین در مصاحبه‌ای که سه‌شنبه شب از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش شد، اظهار داشت: «از باشگاه پرسپولیس هم استعفا داده‌ام چرا که من مرد فوتبال نیستم. متاسفانه فقط از من می‌پرسند که پول را از کجا می‌آورم. در حالی که نشده کسی از فتح‌اله‌زاده بپرسد این پول‌ها را از کجا می‌آورد».

آقای رویانیان یک نظامی است که پس از انقلاب، به عضویت کمیته‌ انقلاب اسلامی درآمد و پس از ادغام این نهاد با شهربانی و ژاندارمری و تشکیل «نیروی انتظامی جمهوری اسلامی»(ناجا)، از فرماندهان این نیرو شد. وی تا پیش از انتصاب به مدیریت عامل باشگاه پرسپولیس هیچ‌گونه سابقه مدیریتی در عرصه ورزش نداشت و از بدو به‌دست‌گیری مدیریت این باشگاه، با انتقادات فراوانی روبه‌رو شده بود.

بیشتر بخوانید:

«مستظهر به پشتیبانی قدرت مطلق هستم»

«در ماه رمضان پرسپولیس بازی نخواهد کرد»

«تنبیه برای همه، تشویق برای رویانیان»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,