Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
امام جمعه موقت تهران

«یال و کوپال آمریکا ریخته، مشکل گرانی را حل کنید»

2013 February 02

خبر / رادیو کوچه

حجت‌الاسلام «کاظم صدیقی» خطیب نماز جمعه روز سیزدهم بهمن‌ماه تهران، با بیان این که «دنیای استکبار شکست‌های پی در پی از انقلاب دریافت کرده است»، گفت: «امروز یال و کوپال آمریکا ریخته است و آمریکا،‌ انگلیس و فرانسه سلطه سابق را ندارند و مشکلات آنها در ابعاد مختلف رو به فزونی است».

به گزارش «ایسنا»، امام جمعه موقت تهران که برای اولین‌بار و بصورت آزمایشی در مصلای تهران، به جای دانشگاه تهران خطبه می‌خواند، در جای دیگر از سخنان خود گفت: «تقاضایی از مسوولان محترم نظام دارم و آن اینکه مساله اصلی کشور امروز، رفع مشکلات مردم به عنوان ولی‌نعمتان نظام است». وی افزود: «مردم وفاداری خود را در این ٣٣ سال به طور مثال‌زدنی نشان داده‌اند و باید مشکل گرانی، بیکاری و افزایش قیمت ارز و طلا حل شود.»

20130201-kazem-sedighi-koocheh

«کاظم صدیقی» با اشاره به سی‌وچهارمین سال‌گرد انقلاب ۵٧ گفت: «اساتید دانشگاه باید روشن‌گری کنند که در دوره پهلوی و قبل از آن، چه گذشته است زیرا آن‌چه را که ما در دوره پهلوی شاهد بودیم، رکود، عقب‌گرد، وابستگی، تحقیر جهانی و یاس عمومی بود».

وی با گفتن این جمله که «پیش از انقلاب، شرق و غرب از ایران باج می‌گرفتند و مردم ایران را وحشی می‌دانستند»، اضافه کرد که «این انقلاب اسلامی است که راه جدیدی برای حکومت معرفی کرده است؛ راهی که بر مبنای اخلاق و خدامحوری است و آرزوی همه انسان‌هاست».

بیشتر بخوانید:

«سرعت نور را می‌توانم محاسبه کنم اما قیمت دلار را خیر»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    جنابشان در اثر دیدن محوطه جدید مراسم عبادی سیاسی دوچار توهم گشته و اختیار از دست داده فرمایشات فرموده اند . در قدیم یادم است که پیروان یکی از جریانات فکری و حزبی در سخنرانی هایشان از ملت نجیب ایران نام میبردند, و این هم این جماعت نوکیسه که هنوز هم دچار بهت این همه قدرت و ثروت شده است ملت بینوا را وفادار به نظام مینامد . شاید خوب بداند که این ملت آنقدر در فکر سیر کردن شکم خود و فرزندانش است که دیگر وقتی برای ابراز عدم وفاداری برایش نمانده. میگویند دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد صبر کنید این ملت ثابت کرده که اگر صبور است در موقع لازم با هیچ اما و اگری راضی نمیشود . صبر کنید چند اینچ تا چسبیدن شکمها به کمر باقی است .