Saturday, 18 July 2015
20 October 2020
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس

«روزنامه‌نگاران بازداشت‌شده اطلاعات به دشمن می‌فروختند»

2013 February 02

خبر / رادیو کوچه

در پی بازداشت شانزده‌تن از اهالی رسانه در هفته گذشته، «منصور حقیقت‌پور»‌ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، دستگیرشدگان را مرتبط با انگلیس و فرانسه دانست و گفت که آن‌ها از «فضای آزادی در کشور» سوءاستفاده کرده‌اند.

نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی که در گفت‌وگویی با «خبرگزاری فارس» سخن می‌گفت، اظهار داشت: «در عملیات اخیر وزارت اطلاعات، عواملی که در ارتباط با انگلیس و فرانسه بودند، دستگیر شده‌اند»‌. وی افزود: «این افراد از فضای آزادی در کشور سوءاستفاده می‌کنند و خوراک دشمن را تهیه می‌سازند».

«منصور حقیقت‌پور» هم‌چنین گفت: «ما نمی‌دانیم دیگر چه اسمی می‌توان روی این افراد گذاشت؛ از یک سو می‌گویند در ایران آزادی نیست و از سوی دیگر اطلاعات کشور را به دشمن می‌فروشند، مطمئن باشید نه مردم از سر تقصیرات اینها خواهند گذشت و نه دستگاه‌های ذی‌ربط.»

20130202-mansour-haghighatpour-koocheh

وی با تبریک به وزارت اطلاعات بابت آن‌چه «موفقیت» این وزارت‌خانه نامید، ادامه داد: « ما نقش برخی از عوامل دستگیر شده در فتنه ٨٨ را هرگز فراموش نمی‌کنیم و به وزارت اطلاعات تبریک می‌گوییم که هوشمندانه قبل از آنکه این شبکه بخواهد زمینه‌سازی لازم برای فتنه جدید در انتخابات آینده ایجاد کند، آنها را دستگیر کرد.»

حقیقت پور گفت که کمیسیون امنیت ملی از اقدامات وزارت اطلاعات حمایت می‌کند و با متهم کردن روزنامه‌نگاران دستگیر شده به هم‌کاری با بی‌بی‌سی، اظهار داشت: «انگلیسی‌ها و بی‌بی‌سی، افرادی که برای آنها در داخل کشور مزدوری کنند را دوستان خوب خود می‌نامند و با همین روش برای خود مزدور جمع می‌کنند اما مطمئن باشند که وزارت اطلاعات ما تمام پیچیدگی‌های عملیات‌های آنها را رصد خواهد کرد و تسلط کافی را برای برخورد دارد».

بیشتر بخوانید:

«بازداشت ریحانه طباطبایی و فاطمه ساغرچی»

«اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره بازداشت روزنامه‌نگاران»

«اتهامات کیهان به روزنامه‌نگاران بازداشت‌شده»

«حمله نیروهای امنیتی به روزنامه‌ها و بازداشت روزنامه‌نگاران»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    در آن سالهای دهه سی همسایه ای داشتیم که عراقی الاصل و مادر خانواده خواهر خوانده مادر من . دختری داشتند که مثل آب خوردن دروغ میگفت و وقتی از او سئوال میشد مثلا این خبر را از کی شنیدی میگفت از رادیو حسن آقا که بقال سر محل بود , حال باید از حضرات سئوال کرد که اتهام ارتباط با انگلیس و فرانسه از یکطرف تا سهیونیست و استکبار و غیره از سوی دیگر را لابد از رادیو حسن آقا شنیده اند, البته بیست سالی است که حسن آقا در آن شهر مرحوم شده .چه باید گفت از دروغها و تهمتهای این غاصبین حکومت