شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
06 October 2016
یک رسانه تصویری فارسی‌زبان

«پخش آزمایشی تلویزیون ایران فردا از لندن»

۱۳۹۱ بهمن ۱۵

خبر / رادیو کوچه

روز جمعه سیزدهم بهمن‌ماه (یکم فوریه ٢٠١٣)، شبکه تلویزیونی «ایران فردا» کار خود را با نیم‌ساعت پخش آزمایشی آغاز کرد. مقر این تلویزیون در لندن و مدیریت آن با «دکتر علی‌رضا نوری‌زاده» است.

به گزارش «سایت خبرنامه خلیج فارس»، قرار است «جمشید چالنگی» که برنامه «تفسیر خبر» وی در صدای آمریکا بینندگان بسیاری داشت و ناگهان قطع شد، «تفسیر خبر» را این بار از استودیوی «ایران فردا» پنج روز در هفته، هر بار به مدت یک ساعت اجرا کند.

تا به حال دو چهره دیگر همکار این تلویزیون یعنی «لونا شاد» مجری، برنامه‌ساز تلویزیونی و بازی‌گر سینما و «شهیار قنبری» شاعر و ترانه‌سرای پرآوازه معرفی شده‌اند.

20130202-iranefardaTV-RadioKoocheh

بنا بر گزارش «فرنوش رام»‌ در سایت «خلیج فارس»، چهره‌های دیگری نیز به هم‌کاری با این شبکه دعوت شده‌اند که با آغاز کار عملی شبکه در روز آدینه، اول مارس، (یازدهم اسفند ۱۳۹۱) حضور خود را به تدریج نشان خواهند داد. این شبکه برنامه‌های خود را پس از مرحله آزمایشی گسترش خواهد داد و برنامه‌ریزی کرده است که در روز هشت ساعت برنامه‌ی مستقیم با دو بار بازپخش داشته باشد و در مرحله بعدی، ۱۲ ساعت برنامه‌ی مستقیم تولید کند.

هم‌اکنون «ایران فردا» نیز به جمع رسانه‌هایی با مرکزیت شهر «لندن»، چون «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو» و «رها» پیوست.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , 

۲ Comments


 1. بهنام موگویی
  1

  با سلام و ارزوی موفقیت برای شما از اینکه اقایان جمشید چها لنگی و شهیار قنبری و خانم لونا شاد همکاران این شبکه تازه تاسیس اند نوید تلویزیونی اجتماعی سیاسی و فرهنگی را می دهد که امیدوارم انتظارات ما را براورده نماید و تازگی شادابی طراو ت را به ارمغان اورد .

 2. 2

  باسلام عرض ادب و خستە نباشید بە شما عزیزان عللخصوص آقای دکتر نوری زادە عزیزم کە واقعا دوستش دارم از صمیم قلب راە اندازی کانال ماهوارئی ایران فردا را بە شما و مردم عزیز خستە از رژیم ددمنش وولایت ساختگی فیە تبریک می گویم زیرا اعتقاد دارم یک تریبوون آزاد آزاد برای خانە پدری بوجود آمدە است. از اینکە دوبارە چالانگی عزیز و لونا شاد موفق رو در آیندە دوبارە میبینم بی نهایت خوشحالم.
  آرزویم سلامتی، سعادت و توفیق روز افزون است برای همە شما عزیزان
  فتحی میرزائیان منچستر