شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
14 October 2016
در پی افشای گفتگو با مرتضوی

«فاضل لاریجانی از احمدی‌نژاد شکایت می‌کند»

۱۳۹۱ بهمن ۱۶

خبر / رادیو کوچه

روز یک‌شنبه پانزدهم بهمن‌ماه (سوم فوریه)، ساعاتی پس از افشای فیلم گفت‌وگوی «فاضل لاریجانی» با «سعید مرتضوی» توسط «محمود احمدی‌نژاد» در مجلس، «فاضل لاریجانی» گفت که از رییس دولت شکایت خواهد کرد.

در ادامه جنجال و تنش لفظی بین روسای دو قوه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، «خبرگزاری فارس» گزارش داد که برادر رییس مجلس، با غیر شرعی دانستن این کار، گفته است:   این اقدام توطئه و حرکتی منافقانه بود تا مرتضوی از آن به عنوان اهرم فشاری برای تبرئه خود از اتهامات وارده و ایجاد حریم امن استفاده کند.»

«فاضل لاریجانی» هم‌چنین گفت: «اولین کسی نیستم که مورد هجمه این افراد مافیایی قرار گرفتم و پیش از من نیز افراد خدمت‌گزار مورد هجمه آنان بودند و در پیشگاه خداوند نیز از آن‌ها نمی‌گذرم».

20130203-ahmadinejad-fazellarijani-fars-koocheh

وی افزود: «امروز بدون فرصت دفاع، تهمت‌هایی به بنده زدند که قصد دارم در یک نشست خبری به آنها پاسخ دهم تا تصور نکنند اتهامات وارده درست است».

برادر روسای دو قوه قضاییه و مقننه، تاکید کرد که از احمدی‌نژاد و مرتضوی شکایت و موضوع را با کمک دو وکیل برجسته، تا حصول نتیجه از مراجع قانونی پی‌گیری می کند. وی ادامه داد: «وقتی اطرافیان رییس جمهوری افرادی مساله‌دار هستند و با مماشات با آنان برخورد می شود، گستاخانه دیگران را متهم می‌کنند».

بیشتر بخوانید:

«افشاگری احمدی‌نژاد در صحن علنی و پاسخ رییس مجلس»

«متن کامل فایل صوتی پخش‌شده در مجلس»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,