Saturday, 18 July 2015
26 January 2020
در شهر دیوان‌دره

«اعلام نامزدی محسن رضایی در انتخابات ریاست جمهوری»

2013 March 05

خبر / رادیو کوچه

«محسن رضایی» دبیر تشخیص مصلحت نظام و نامزد دور پیشین انتخابات ریاست جمهوری، روز دوشنبه چهاردهم اسفندماه در جمع مردم «دیوان‌دره» اعلام کاندیداتوری کرد.

بنا بر گزارش «خبرگزاری فارس»، «محسن رضایی» در مسجد جامع «دیوان‌دره» گفت: «چندین‌بار از بنده خواسته‌اند تا اینکه کاندیداتوری خود را در تهران و با حضور رسانه‌ها اعلام کنم اما من با توجه به رویکردی که دارم اکنون در این شهر اعلام می‌کنم که در انتخابات ریاست جمهوری حضور خواهم داشت.»

20130304-mohsenrezayi-koocheh

وی برنامه خاصی را اعلام نکرد اما مشکلات اقتصادی را اولویت اصلی جامعه دانست و گفت: «باید سطح درآمدی مردم بالا رود و هزینه‌های زندگی کاهش پیدا کند».

«محسن رضایی» تاکنون دو بار در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده است که در سال ٨۴ تنها چند روز مانده به انتخابات از کاندیداتوری استعفا داد و در دور دهم انتخابات ریاست جمهوری سال ٨٨ نفر سوم شد. وی نیز به نتیجه انتخابات ٨٨ معترض بود  اما با وجود موضع‌گیری رهبری، سعی کرد صف خود را از معترض‌های خیابانی جدا کند.

«محسن رضایی» فرمانده سپاه پاسداران در دوره جنگ هشت ساله بود. وی  با روی کار آمدن آقای خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری سال ٧۶،  از فرماندهی سپاه استعفا داد و به فعالیت سیاسی روی آورد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,