Saturday, 18 July 2015
01 December 2023
جام حذفی فوتبال ایران

«پیروزی پرسپولیس بر ذوب آهن»

2013 March 06

خبر / رادیو کوچه

تیم فوتبال پرسپولیس روز سه‌شنبه پانزدهم اسفند ماه در «فولادشهر» اصفهان با پیروزی بر تیم ذوب آهن، میزبان خود، به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه یافت. این بازی در نود دقیقه وقت قانونی مسابقه، گلی در بر نداشت و تکلیف برنده مسابقه در وقت اضافه تعیین شد.

تیم ذوب آهن با این‌که در نیمه اول خوب ظاهر شد، اما نتوانست از فرصت ها استفاده کند. دو تیم در نیمه دوم بازی متعادلی ارایه کردند و در نهایت، در دقیقه ١١١، این «محمد نوری‌یار» تعویضی تیم پرسپولیس بود که با استفاده از سانتر ارسالی «غلام‌رضا رضایی» و با یک ضربه‌ی سر، موفق شد تا دروازه تیم میزبان را باز کند.

20130305-football-koocheh

پس از این گل یاران ذوب آهن تلاش زیادی کردند که بازی را به تساوی بکشند اما در دقیقه ١١٧ فرصت بدست آمده، توسط دروازه‌بان پرسپولیس از آن‌ها گرفته شد.

در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد و این تیم به مرحله نیمه نهایی بازی‌های جام حذفی راه یافت. پرسپولیس برای رسیدن به فینال باید با تیم داماش گیلان مقابله کند.

از حاشیه‌های این دیدار می‌توان به درگیری هواداران دو تیم بعد از مسابقه اشاره کرد که بنا بر گزارش «خبرگزاری فارس»، با دخالت نیروی انتظامی به پایان رسید.

بیشتر بخوانید:

«پیروزی قاطع تراکتورسازی بر الجزیره امارات»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,