Saturday, 18 July 2015
02 October 2023
واکنش عبدالحسین روح‌الامینی به سخنان مرتضوی

«فرزندان ما با شهاب‌سنگ کشته شدند»

2013 March 10

روز یک‌شنبه بیستم اسفند ماه، پس از پایان دومین جلسه‌ی رسیدگی به اتهام‌های سه قاضی تعلیقی کهریزک که در شعبه ٧۶ دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست «قاضی مدیر خراسانی» برگزار شد،‌ «عبدالحسین روح‌الامینی» پدر «محسن روح‌الامینی» یک از جان‌باختگان کهریزک، به سخنان «سعید مرتضوی» متهم اصلی پرونده مبنی بر این که وی و همکارانش در حادثه مرگ بازداشت‌شدگان نقشی نداشته‌اند، واکنش نشان داد.

20130310-kahrizak

به گزارش «خبرگزاری مهر»، «عبدالحسین روح‌الامینی» گفت: «امروز دومین جلسه دادگاه در حالی برگزار شد که هیچ آثار تنبه و پشیمانی در چهره مرتضوی مشاهده نکردیم».

وی افزود: «چه طور یک فردی که مسوول است، در دوران ماجرای انتخابات ٨٨ برای دفاع از دکترای خود به مرخصی می رود؟ متهمان در جلسه دادگاه همه اتهامات را رد کردند و هیچ تقصیری نداشته و فرزندان ما با شهاب سنگ کشته شده‌اند».

روح الامینی گفت که در جلسه بعدی دادگاه، یک‌سری از حرف‌های ناگفته را بیان خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

«اعتراض سعید مرتضوی به صلاحیت رییس دادگاه»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۲ Comments


  1. تهمورث
    1

    جناب روح الامینی , صبر کنید شما که ماشاالله دستتان تو کاسه همین رژیم است و میدانید که درون کاسه چی هست . دادگاه بلخ بدنبال یافتن مسگر شوشتری است , صبر کنید . حضرتی مرتضوی مثل رئیسش کاسه بگم بگم را دست گرفته و شما بایستی نیک بدانید منظورش چیست. پایان کار در این دادگاه نه در اینجا بلکه در معامله صندوق های رای ریاست جمهوری و یافتن فلک زده ای بنام مسگر شوشتری تعین میشود . شما که ماشاالله موئی در این آسیاب سفید کرده اید مرتضوی بیخود ترانه بگم بگم را واینکه دادگاه باید علنی باشد از خود در نباورده او یک طبال در ارکستر احمدی نژاد است و میداند در کجا بایستی صدای طبل بزرگ را در آورد.

  2. 2

    wh0cd924700 baclofen