Saturday, 18 July 2015
26 October 2021
در ادامه ریزش در رسانه فارسی دولت آمریکا

«احمد باطبی از صدای آمریکا رفت»

2013 March 16

خبر / رادیو کوچه

 

در ادامه پایان هم کاری چند روزنامه نگار در ماه های گذشته با صدای آمریکا، «احمد باطبی» روزنامه نگار و برنامه ساز این رسانه نیز روز پنج شنبه چهاردهم مارچ به هم کاری خود با صدای آمریکا پایان داد.

وی طی نامه ای رسمی به خانم «درخشش» و آقای «اوتول» از مدیران بخش فارسی به این هم کاری خاتمه داد. پیرو استعفای این روزنامه نگار و فعال سیاسی رادیو کوچه طی تماس با وی علت این این استعفا را جویا شد اما آقای باطبی ضمن تایید این خبر در خصوص علت استعفا اشاره کرد: «به دلیل رعایت مسایل حرفه ای مایل به هیچ اظهاری در مورد محل کار سابقم نیستم، اما در صورت ضرورت و درخواست حاضر به توضیح به کنگره در خصوص دلیل های استعفا از این رسانه خواهم بود.»

پیش از این «رودابه بختیار» نیز از صدای آمریکا استعفا داده بود و هم چنین «کاوه باسمنجی» سردبیر صدای آمریکا نیز به هم کاری اش با این رسانه پایان داده شده بود. در تازه ترین رخ داد «محمد رضا شاهید» خبرنگار صدای آمریکا در فرانسه نیز هم کاری اش با این رسانه قطع شده بود.

VOALETTER

 

بیشتر بخوانید:

«قطع هم‌کاری محمد رضا شاهید با صدای آمریکا»

«پایان هم‌کاری رودابه بختیار با صدای آمریکا»

«سردبیر صدای آمریکا برکنار شد»

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۳ Comments


 1. نادر
  1

  به عباس آقا بگید خوب کودتا کردی چون پر بیننده ترین برنامه ها رو نابود کردی


 2. سهراب
  2

  درست بعد از انتشار خبر مرگ ستار بهشتی وبلاگ نویس ، امیر عباس فخرآور در اقدامی زشت با نوشتن مطلبی تلاش کرد این گونه جلوه دهد که ستار بهشتی به گونه ای به او و کنفدراسیون هشت نفره اش مرتبط بوده ..این در واقع در ادامه دروغ های ناشیانه امیر عباس فخرآور بود .
  ستار بهشتی دیگر در بین ما نیست اما وبلاگش هنوز برجاست و بهترین سند بر رد ادعاهای دروغگویان است ..ستار در دو مطلب جداگانه نظر صریح خود در مورد عباس فخرآور را بیان کرده بود …
  اولین مطلب ستار بهشتی در مورد فخرآور
  http://magalh91.blogspot.com/2011/10/blog-post_14.html
  دومین مطلب ستار بهشتی در مورد فخرآور
  http://magalh91.blogspot.com/2011/10/blog-post.html


 3. ﻧﺎﻫﻴﺪ
  3

  ﻭﻟﻲ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺩاﻍ ﻧﻨﮓ ﻛﺎﺭ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﺮاﻱ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﺩﻭﻟﺖ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺮ ﭘﻴﺸﻮﻧﻴﺶ ﻣﻴﻤﻮﻧﻪ