Saturday, 18 July 2015
22 January 2020
اسفندیار رحیم مشایی خبر داد

«برخورد دولت با هر شائبه‌ای نسبت به سلامت انتخابات»

2013 March 25

خبر / رادیو کوچه

«اسفندیار رحیم مشایی» مشاور رییس جمهوری طی گفت‌وگویی که روز یک‌شنبه چهارم فروردین‌ماه منتشر شد، اظهار داشت که آقای احمدی‌نژاد با هرگونه شائبه‌ای نسبت به سلامت انتخابات برخورد خواهد کرد.

وی که در مصاحبه‌ای با «خبرگزاری جمهوری اسلامی»(ایرنا) سخن می‌گفت، اظهار داشت: «رییس جمهوری تاکید جدی بر این امر دارد و حتی بیان کرده است که اگر احساس کنم به طور پنهان و آشکار شائبه‌ای به تامین سلامت انتخابات وجود داشته باشد با جدیت با آن برخورد خواهم کرد».

آقای رحیم مشایی ادامه داد: «رییس جمهوری، وزیر کشور و سایر دستگاه‌ها در دولت هرجا به تناسب نیاز، نسبت به تضمین سلامت انتخابات، بسیار کوشا خواهند بود؛ چرا که اعتماد سازی در مردم در قبل و در بعد از انتخابات، موجب شکوه این حماسه ملی خواهد شد».

 20130324-esfandiyar-rahim-mashayi-koocheh

مشاور رییس جمهوری هم‌چنین از عملکرد صدا و سیمای جمهوری اسلامی در آستانه انتخابات انتقاد کرد و گفت: «رسانه ملی در این عرصه عملکرد خوبی نداشته است». وی ادامه داد: «از خدمات خوب رسانه ملی آگاه هستم اما این رسانه در آستانه انتخابات از لحاظ جانبداری از نامزدهای انتخابات آتی ریاست جمهوری خوب عمل نکرده و این سابقه خوبی برای آن نیست».

«اسفندیار رحیم مشایی» اظهار داشت: «مردم عملکرد رسانه ملی را در انتخابات دوره های گذشته به خوبی به یاد دارند و بر این اساس صدا و سیما باید کاملن مراقبت کند و مشی معتدل‌تری را در این عرصه دنبال کند».

وی در ادامه با بیان این که آقای احمدی نژاد نشان داده است که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، تاکید کرد: «رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد».

رحیم مشایی افزود: «سلامت انتخابات عمومی است، چون ممکن است فردا دولت را متهم کنند که به سمتی گرایش دارد و به همین دلیل دولت در فعالیت‌های انتخاباتی حضور نیافته، گرچه خیلی تحت فشار است و از سویی این که علاقه‌مندی در کشور به دولت زیاد است».

بیشتر بخوانید:

«ساختارشکنان حق کاندیداتوری ندارند»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    گفته ام و باز بر اساس تجربیات و پیشینه ام میگویم این ساز و آواز برای ملت ایران نیست و تا زمانی که سیاسیون دنیا بخصوص آمریکا و اتحادیه اروپا بر اساس پا به پا شدن در امر سیاست مبتلا هستند و تقسیم منافع ( نه قدرت) بر اساس سه بعد حاکمیت تهران پاراف گردیده جناب اسفندیار خان روئین تن برنده این مسابقه و متاسفانه بازنده بزرگ ملت صبور و بردبار ایران که عزمی راسخ طلب کند برای بر هم زدن این توافق.