شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
27 October 2016
محسن رضایی

«این‌بار اهل فداکاری نیستم»

۱۳۹۲ فروردین ۱۲

خبر / رادیو کوچه

«محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال ١٣٩٢، شنبه دهم فروردین طی «همایش تبیین حماسه سیاسی و اقتصادی» در گچساران گفت که این‌بار به نفع کسی کنار نخواهد رفت و قصد دارد تا در صورت پیروزی، دولت فراگیر تشکیل دهد.

به گزارش «خبرگزاری مهر»، «محسن رضایی» اظهار داشت: «عده‌ای می‌خواهند من مانند سال ۱۳۸۴ به نفع گروهی و جریانی کناره‌گیری کنم ولی من اعلام کرده‌ام که این بار اهل فداکاری نیستم.»

MohsenRezaee-Ilna-Koocheh

وی اظهار داشت: «به آن‌ها گفته‌ام یک جمع ۴۰۰ نفره تشکیل شود و با دعوت از کاندیداها، برنامه‌های آنان را برای انجام تحول اقتصادی و بیکاری و توسعه روابط بین‌الملل بررسی کرده و یکی از آن‌ها را انتخاب کنند و بقیه هم به تیم فرد منتخب رفته و به او کمک نمایند».

آقای رضایی بیان کرد: «من در صورت پیروزی، بعد از انتخابات دولت فراگیر تشکیل می‌دهم و از همه دعوت می‌کنم در کابینه حضور داشته باشند».

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت که حل مشکلات «نیازمند حماسه‌آفرینی بوده و مساله مهم در این میان، این است که حماسه بدون وحدت بوجود نمی‌آید». و افزود: «همه کسانی که پیرو فرموده مقام معظم رهبری به دنبال ایجاد حماسه هستند باید در عرصه انتخابات حاضر باشند».

«محسن رضایی» ایجاد ایالت‌ها در کشور را یکی از برنامه‌های دولت آینده خود دانست و گفت: «با این کار اختیارات اقتصادی به استان‌ها واگذار می شود تا در این زمینه برای اقتصاد خود تصمیم‌گیری کنند.»

بیشتر بخوانید:

«سپاه در انتخابات دخالت نمی‌کند»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,