Saturday, 18 July 2015
24 September 2020
با ابلاغ صدا و سیما

«ممنوعیت پخش تصویر و نام مهران مدیری از تلویزیون»

2013 April 06

خبر / رادیو کوچه

«محمدرضا ابوالحسنی» تهیه کننده فیلم انیمیشن «تهران ١۵٠٠» اظهار داشت که از سوی بازرگانی صدا و سیما به وی ابلاغ شده تا نام «مهران مدیری» کارگردان و بازی‌گر ایرانی از تیزرها حذف شود.

به گزارش «خبرگزاری دانشجویان ایران»(ایسنا)، آقای ابوالحسنی گفت: «به ما اعلام کردند در هیچ یک از شبکه‌های تلویزیون امکان پخش اسم و تصویر مهران مدیری وجود ندارد».

بنا بر این گزارش،‌ ممنوع شدن اعلام نام «مهران مدیری» از سوی بازرگانی صدا و سیما در حالی است که برنامه «سین مثل سریال» شبکه یک که در طول ایام نوروز به نظرسنجی برنامه‌های سریال‌های تلویزیونی می‌پرداخت‌، بارها نام «مهران مدیری» جزو گزینه‌هایش بود و در نظر سنجی نهایی نیز رتبه سوم بازیگران مرد را کسب کرد.

mehran-modiri-koocheh

تهیه کننده انیمیشن «تهران ١۵٠٠» استقبال از این اثر را بسیار خوب عنوان کرد و ادامه داد: «اما متاسفانه اکثر سینماهای شهرستان‌ها به دلیل این‌که به حوزه هنری تعلق دارد،‌ به فیلم “حوض نقاشی” اختصاص پیدا کرده و سایر سینماها هم در اختیار “رسوایی” قرار گرفته و تقاضاهای زیادی داریم تا این فیلم در شهرها هم اکران بیشتری داشته باشد که امیدوارم بعد از بیستم فروردین ماه این اتفاق بیفتد».

انیمیشن کمدی «تهران ١۵٠٠» به کارگردانی «بهرام عظیمی» که نوروز ٩٢ به نمایش عمومی درآمد، داستان گذشته و حال پیرمردی ۱۶۰ ساله به نام «اکبرآقا» (با بازی مهران مدیری) را روایت می‌کند و زمان داستان ۱۵ روز قبل از تحویل سال ۱۵۰۰ هجری شمسی است. این اثر با استقبال قابل توجه مخاطبان روبه‌رو شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,