Saturday, 18 July 2015
28 October 2020
وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی

«برای تنگ کردن عرصه بر مجاهدین به عراق آمدم»

2013 April 08

خبر / رادیو کوچه

روز شنبه هفدهم فروردین، «حیدر مصلحی» وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی که در شهر «کربلا»ی عراق به سر می‌بُرد، گفت که یکی از اهداف سفرش به این کشور، تنگ کردن عرصه بر اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران بوده است.

به گزارش «خبرگزاری دانشجویان ایران»(ایسنا) وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی گفت که با اخراج اعضای سازمان مجاهدین از خاک عراق، امنیت در این کشور برقرار می‌شود.

4-heydar-moslehi

«حیدر مصلحی» اولین هدف خود را از این سفر هماهنگی میان دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی دو کشور خواند و گفت که دومین هدفش از این اقدام، ایجاد هماهنگی با دستگاه‌های امنیتی عراق به منظور تنگ کردن عرصه برای اعضای سازمان مذکور و اخراج آنها از خاک عراق است.

مصلحی تاکید کرد که ایران آمادگی دارد تا توانمندی‌های امنیتی خود را جهت بهره‌برداری در امر مبارزه با انواع تروریسم در اختیار طرف عراقی قرار دهد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , 

۲ Comments


 1. تهمورث
  1

  بار ها گفته ام که من از منش مجاهدین خلق بیزارم چون به اعضاء ازادی انتخاب بیان و تفکر را نمیدهند و این رهبران هستند که بجایشان فکر میکنند و تصمیم میگیرند. اعضاءمجاهد در عراق که زیر فشار مضاعف ایران و دولت مالکی از یک سو و زد وبند های نان قرض بده رهبرانشان در اروپا و آمریکا از سوی دیگر گرفتار شده اند وسوای عدهای خود فروخته که در همه جا عمله ظلم بوده اند مابقی حتی از داشتن کانون خانواده و شنیدن رادیو جز رادیو مجاهد و تلفن شخصی محرومندو این در حالی است که:جمهوری اسلامی با قساوت وحشتناکی در پی محو کردن انها است و دو دیگر رهبران عافیت نشین مجاهد در کناره های پتو مک و رود سن در حالی که آه میکشند و نوشیدنی خود را مز مزه میکنند مشغول معامله روی این خیل انسان بینوا را دارند و سوم آنکه طبق معمول متداول سران مذذب اروپائی و آمریکائی انچنان از این مسئله و درون ماجرا بیخبرند که بعضی اوقات فکر میکنم اینان حتی نمیدانند کمپ لیبرتی در کجا واقع شده.سران مجاهد میدانند که با آزادی این اسرا و آمدنشان به اروپا و آمریکاو خواندن و شنیدن ازادو بدون سانسور مسائل امکان شورش این بردگان قرن بیست و یکم فرا خواهد رسید و آنها مجبورند این دکان را بلاعوض واگذار نمایند پس بهترین سیاست صبر و وعده تا شاید فرجی شود و جمهوری اسلامی دچار لغزشی شده و آنان از فرصت استفاده کنند و من فکر میکنم آن هفت خطان تهران نشین پی به این تفکر برده اند که تیشه بدست بپای این درخت بی صبرانه منتظرند. امید که این بینوایان بسر انجامی نیکوو انسانی فرا رسند, امیدوارم. .


  1. siavash
   2

   رژیم ‘جمهوری’ اسلامی ایران بی‌آبروتر از آن است که‌ جانبدارانش بتوانند به‌ صراحت از وی دفاع کنند. دفاع از جمهوری اسلامی از کانال دشمنی با مخالفان آن می‌گذارد. حتی آنانی که‌ به‌ نام مستعار می‌نویسند، جرأت این را ندارند، از رژیمی که‌ ارتزاق می‌کنند، بطور مستقیم دفاع کنند.شما اگر واقعا دمکرات و آزادمنش می‌بودید، نه‌ به‌ قربانیان سیاسی این رژیم، نه‌ به‌ افراد تحت تعقیب این رژیم، بلکه‌ به‌ خود رژیم حمله‌ می‌کردید. چنانچه‌ جربزه‌ی آن را ندارید، لطفا از دمکراسی و حقوق بشر هم صحبت نکنید. می‌خواهید دمکرات و حقوق بشری باشید، وهزینه‌آن را هم از جیب مجاهدین
   .پرداخت کنید