Saturday, 18 July 2015
02 December 2020
توسط نیروهای امنیتی

«بازداشت جمیله کریمی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب»

2013 April 11

خبر / رادیو کوچه

«جمیله کریمی»، عضو شورای مرکزی ائتلاف اصلاح‌طلبان استان فارس، مجمع زنان اصلاح‌طلب کشور و مشاور امور بانوان استاندار فارس در زمان تصدی «دکتر انصاری لاری» استاندار فارس در دوران اصلاحات، صبح روز چهارشنبه ٢١ فروردین بازداشت شد.

به گزارش سایت «ندای سبز آزادی» ماموران اطلاعات با ورود به منزل «جمیله کریمی»، ضمن تفتیش و ضبط وسایل شخصی، وی را بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات شیراز (پلاک صد) منتقل کردند.

جمیله کریمی از فعالان سیاسی استان فارس و  از جمله امضا کنندگان نامه ٩١ چهره سیاسی اصلاح طلب برای دعوت از «سید محمد خاتمی» برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری بوده است.

jamileh-karimi2

عکس از سایت ندای سبز آزادی

٩١ نفر از وزیران سابق، نمایندگان ادوار مجلس و فعالان سیاسی و فرهنگی دوره اصلاحات در نامه‌ای به «سیدمحمد خاتمی»، تلاش مخلصانه برای برون رفت از این وضع را “جهاد اکبر” توصیف کردند و خواستار حضور خاتمی در انتخابات برای برون رفت از وضع کنونی شده بودند.

با وجودی که شخص «سید محمد خاتمی» هنوز تمایل یا عدم تمایل خود را به نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال ١٣٩٢ اعلام نکرده است، برخی از چهره‌های سیاسی خواستار کاندیداتوری وی شده‌اند. سایتی نیز با عنوان «ستاد آفتاب صبح امید»، با عنوان ستاد انتخاباتی حامی آقای خاتمی در روزهای اخیر آغاز به کار کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,