Saturday, 18 July 2015
31 March 2023
آقای گجت

«دزد؟ آدرس بده بفرستم لپ‌تاپتو»

2013 April 13

دامون / آقای گجت

این روزا «بوتاکس» خیلی مورد استفاده پیدا کرده، همه دنبال این هستن یک جاشونو بوتاکس کنن! مختص آقا و خانم و کوچیک و بزرگ هم نمی‌شه. از گونه بگیر تا … بماند دیگه. اما این بوتاکس برای اولین بار باعث شد یک کودک راه بره. کودک مذکور که متاسفانه از بچگی به دلیل گرفتگی عضلات نمی‌تونسته راه بره، با تزریق بوتاکس حالا راه می ره بیا و ببین.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

این از «بوتاکس»، اما می‌ریم لندن و داستان لپ‌تاپ یک انیماتور انگلیسی و دزدیده شدنش و در نهایت پیدا شدنش در ایران. این آقا می‌ره خرید، یکی می‌آد تو خونه لپ‌تاپ و تبلتش رو می‌دزده، بعد یک مدت به لطف یک اپلیکیشن، نه تنها می‌فهمه لپ تاپ کجاست، بلکه با وب‌کمش چند تا عکس هم از صاحب جدید لپ‌تاپ می‌گیره و تو یک سایت به نمایش می‌ذاره.

macbookpro0

صاحب جدید لپ‌تاپ یک دختر خانم تهرانی بوده. خلاصه این موضوع هفته گذشته موجی از حرف و حدیث در فضای سایبر به وجود آورد اما روز گذشته خانم صاحب لپ‌تاپ در یک تماس با آقای «دام» صاحب مال، اعلام می‌کنه مرد حسابی دزد کجا بود؟ من این لپ تاپ رو خریدم! اصلن آدرس بده بهت برگردونم! این آقا پسر هم که می‌بینه کار زشتی کرده عکس خصوصی بنده خدا رو تو نت پخش کرده، شرمنده می‌شه و می‌گه لپ‌تاپ رو به عنوان پیش کش قبول بفرمایید. اینم از این داستان! صحنه رو داشته باشین به چشم دیدم یک سری دم از خون آریایی می‌زدن و آبرویی که ازشون برای دزدی لپ‌تاپ رفته، بابا آروم!

کجا بودیم؟ هیچی بریم سراغ شنیدن فایل صوتی این برنامه.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۳ Comments


 1. مهرداد
  1

  این حضرات انگلیسی قرنها دنیا رو غارت کردن ایران رو تا تونستن چاپیدن حالا سر یه لپ تاپ ببین چه غربت بازی دراو ردن
  عجیبه بخدا


  1. حميد
   2

   مردک نادان دولت چه ربطی به شخص داره شتر مرغ رید تو مغزت


 2. میم
  3

  این آقا کار بدی کرده که سریع عکس های خصوصی رو توی نت پخش کرده اما کامنت جناب مهرداد هم کم پرت نیست. والا آدم یه چیزیش دزدیده میشه اول به تاریخ اجدادی خودش یا طرف نگاه نمیکنه. یعنی من بعید می دونم اگه شما شک کنی یه هندی ماشین ات رو دزدیده لبخند بزنی با شرم سرتو بندازی پایین بگی: خب حالا نادر شاه ما هم خاک مملکت شما رو به توبره کشیده بود پس این هم اشکالی نداره!