Saturday, 18 July 2015
14 May 2021
٢٢ مظنون بازداشت شدند

«تجاوز به یک کودک شش‌ساله در دهلی‌نو»

2013 April 28

خبر / رادیو کوچه

در پی تجاوز به یک دختر شش‌ساله و اقدام به بریدن گلوی وی توسط فرد یا افراد متجاوز در محله «بادارپور» دهلی نو، پلیس این شهر از بازداشت ٢٢ تن و آغاز تحقیق از آن‌ها خبر داد. این‌ روی‌داد تنها چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که تجاوز به کودکی پنج‌ساله، خشم مردم را برانگیخت و باعث درگیری پلیس و معترضان شد.

به گزارش «شبکه الجزیره»، روز شنبه ٢٧ آوریل (هفتم اردیبهشت)، پیکر نیمه‌جان کودک قربانی به یک توالت عمومی در نزدیکی محل اقامت خانواده‌اش رفته بود، توسط مردم یافت شد. دخترک به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

«ویپلاو میشرا» پزشکی که کودک را جراحی کرد، جراحت‌ها در نواحی تناسلی و گردن وی را تایید کرد و گفت می‌تواند تایید کند که مهاجم پس از تجاوز جنسی، با یک شیئ تیز، اقدام به قتل عمد با بریدن گلوی قربانی، کرده است. وی گفت که گلوی کودک چهار تا پنج بار برش خورده و نای وی معلوم شده بود و اضافه کرد که خوشبختانه، دختر شش ساله، با یک عمل جراحی دشوار، زنده مانده است.

anti rape

پلیس هند بلافاصله با مهر و موم کردن محل جنایت برای تحقیقات تکمیلی، ٢٢ تن را که از سابقه‌دارهای منطقه و به‌طور عمده، معتاد به مواد مخدر یا الکل هستند بازداشت کرد و وعده داد که مجرم یا مجرمان را پیدا کند.

چند روز پیش از این واقعه، تجاوز به دختری پنج ساله و رسانه‌ای شدن پیشنهاد رشوه‌ای چهل دلاری از سوی چند افسر پلیس برای عدم شکایت توسط والدین، باعث خشم و تظاهرات مردم شد.

هم‌چنین در ماه مارچ گذشته  یک دختربچه هفت ساله هندی در دبستانی دولتی واقع در منطقه «مانگول‌پوری» شمال غربی شهر دهلی، مورد تجاوز  جنسی قرار گرفت.

ماه دسامبر گذشته، مرگ یک دختر دانش‌جوی  ٢٣ ساله که در یک اتوبوس مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی قرار گرفته بود، هندوستان را در بهت و اعتراض فرو برد.

این دختر که دانشجوی پزشکی بود، پس از سه بار جراحی، عمل برداشت روده‌ها که در اثر ورود میله‌ای فلزی به بدنش آسیب دیده بودند و تلاش نافرجام تیم پزشکی سنگاپوری پس از کوشش‌های ناموفق متخصصان هندی انجام شد، روز ٢٩ دسامبر در بیمارستان «مونت الیزابت» سنگاپور درگذشت.

بیشتر بخوانید:

«تجاوز به یک دختربچه هفت‌ساله در دهلی»

«دختر هندی قربانی تجاوز جنسی، در سنگاپور درگذشت»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,